Wpis z mikrobloga

O zaczęła się #prawackalogika a raczej #ulomnalogika

Jeśli nie masz nic przeciwko aborcji nieunerwionego zlepka komórek, to NIE MOŻESZ przejmować się jakimkolwiek losem zwierząt. Nie możesz pieprzony lewaku!!!! Albo dajesz kobiecie umrzeć na porodówce, albo troszczysz się o zwierzęta.

#bekazprawakow #shitwykopsays
Pobierz Clefairy - O zaczęła się #prawackalogika a raczej #ulomnalogika 

Jeśli nie masz ni...
źródło: comment_jOYU85EKI7cVAF0Ijvzlt44HSgxictAs.jpg
  • 29
@Clefairy: Świadomość karpia i jego zdolność do odczuwania cierpienia jest raczej na podobnym poziomie co u płodu. Kluczowa różnica jest taka, że płód stanie się człowiekiem, a karp zostanie karpiem.
@NieBojeSieMinusow: To samo co wyżej. Kolejny, który nie ogarnia różnicy między cierpieniem a bólem?

I jak ja uwielbiam ten zwrot - "zlepek komórek". Klasyczna taktyka dehumanizacji, ze wspaniałymi nazistowskimi tradycjami, wg których Żydów też można mordować, bo to "nie są ludzie, tylko X", gdzie X to dowolne inne określenie odejmujące człowieczeństwo. Zlepkiem komórek jest też karp. I Ty też, na dobrą sprawę.
który nie ogarnia różnicy między cierpieniem a bólem?


@Emes91: oświeć nas Miodku. Chyba ze sugerujesz ze zarodek odczuwa cierpienie egzystencji bądź nieodwzajemnionej milosci?

A język gwalcisz ty. To jest zlepek komorek na pewnym etapie, to jest FAKT, definicja najprostsza bez zadnych ale. Potem jest zarodek itd. My mowimy o POCZATKACH zycia, wiec twoj argument at hitlerum nie tylko jest glupi z definicji ale nietrafiony. Gamety czlowiekiem nie sa, noworodek jest. Granica
Obrażanie zgłoszone, mode pewnie ci posta wywali, a ja cie wrzucam na czarno :)


@Naxster: Dla Twojej informacji, hipokryto, to Ty na samym starcie zacząłeś od aroganckich i chamskich odzywek, a ja Ci jedynie odpowiedziałem tym samym. I oczywiście od razu z płaczem do mode xD. Żałosne.

Ale widzę, że zapiekło, więc wrzucam całą odpowiedź jeszcze raz, co by Cię dalej bolało :). Oczywiście ocenzurowaną z tych strasznych obelg w rodzaju
@Clefairy jak smutna i uboga jest argumentacja obu stron sporu.. jedno odchylenie przeciwko drugiemu i pomiędzy nimi nie znajdziesz miejsca na rozmowę, każdy zapatrzony w swoje racje. Moja jest mojsza.