Wpis z mikrobloga

@Clefairy: Świadomość karpia i jego zdolność do odczuwania cierpienia jest raczej na podobnym poziomie co u płodu. Kluczowa różnica jest taka, że płód stanie się człowiekiem, a karp zostanie karpiem.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: To samo co wyżej. Kolejny, który nie ogarnia różnicy między cierpieniem a bólem?

I jak ja uwielbiam ten zwrot - "zlepek komórek". Klasyczna taktyka dehumanizacji, ze wspaniałymi nazistowskimi tradycjami, wg których Żydów też można mordować, bo to "nie są ludzie, tylko X", gdzie X to dowolne inne określenie odejmujące człowieczeństwo. Zlepkiem komórek jest też karp. I Ty też, na dobrą sprawę.
  • Odpowiedz
który nie ogarnia różnicy między cierpieniem a bólem?


@Emes91: oświeć nas Miodku. Chyba ze sugerujesz ze zarodek odczuwa cierpienie egzystencji bądź nieodwzajemnionej milosci?

A język gwalcisz ty. To jest zlepek komorek na pewnym etapie, to jest FAKT, definicja najprostsza bez zadnych ale. Potem jest zarodek itd. My mowimy o POCZATKACH zycia, wiec twoj argument at hitlerum nie tylko jest glupi z definicji ale nietrafiony. Gamety czlowiekiem nie sa, noworodek jest.
  • Odpowiedz
Obrażanie zgłoszone, mode pewnie ci posta wywali, a ja cie wrzucam na czarno :)


@Naxster: Dla Twojej informacji, hipokryto, to Ty na samym starcie zacząłeś od aroganckich i chamskich odzywek, a ja Ci jedynie odpowiedziałem tym samym. I oczywiście od razu z płaczem do mode xD. Żałosne.

Ale widzę, że zapiekło, więc wrzucam całą odpowiedź jeszcze raz, co by Cię dalej bolało :). Oczywiście ocenzurowaną z tych strasznych obelg w rodzaju "zakuty łeb" czy "chłoptasiu"
  • Odpowiedz
@Clefairy jak smutna i uboga jest argumentacja obu stron sporu.. jedno odchylenie przeciwko drugiemu i pomiędzy nimi nie znajdziesz miejsca na rozmowę, każdy zapatrzony w swoje racje. Moja jest mojsza.
  • Odpowiedz