Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: od każdego kto ma prawo w imię państwa zabrać ci pieniądze trzeba wymagać poszanowania prawa. Mam bilet semestralny, wykupiłem go za 180 ziko, ale jakaś dziewczyna, spodobała się kanarom i jest 180 złotych do przodu, nie musiala nawet kupować biletu.
@Tamerlan: doskonale wiem w przeciwieństwie do ciebie jak funkcjonuje świat, po prostu sprzeciwiam się takim zachowaniom, a ty bez przerwy "kupuj biletu" "kupuj bilet" jakbym ci już dwukrotnie nie napisał, że mam bilet semestralny i nie obawiam się kanarów.
@Adams_GA: "Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o. (MPK Poznań Sp. z o.o.) – spółka powstała 28 czerwca 2000 w wyniku przekształcenia zakładu budżetowego o nazwie „Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu”. Jej tradycje sięgają roku 1880, kiedy w Poznaniu powstał pierwszy tramwaj konny. Jest jednoosobową spółką miasta Poznania (jedyny właściciel i 100% udziałowiec)."

Miasto Poznań jest jedynym właścicielem i 100% udziałowcem. A to, że to nie jest urzędnik jest napisane