Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki z #wroclaw - potrzebuję Waszej pomocy w sprawie #praca
Wiem, że obecnie jest martwy okres jeśli chodzi o rekrutację, ale nie ma rzeczy niemożliwych, prawda?
Lvl 26 here, pilnie potrzebuję zamienić obecną pracę na lepszy model. Od siebie jestem w stanie dać sporo zaangażowania, uśmiechu, umiejętności dotychczas zdobytych i miłej atmosfery. Interesują mnie stanowiska biurowe etc. Nauczyć się jestem w stanie na prawdę dużo. Moje doświadczenie to 3 lata i 2 miesiące - to chyba nie tak mało. Może to co teraz przeczytacie uznacie za żarcik, ale potrzebuję tej pracy w trybie pilnym od około połowy stycznia. Sytuacja jest bardzo nagląca i nie mam czasu na przechodzenie trzymiesięcznej rekrutacji. Oczywiście sama również czynnie szukam we własnym zakresie. Jeśli ktoś ma jakieś informacje, że gdzieś potrzeba osoby, która zajmie się papierkami lub czymś podobnym, a chciałby pomóc i da znać - będę bardzo wdzięczna. Wierzę w Was Mirki i Mirabelki.
#pracawroclaw
  • 14
@Galactus @frikuu @rbielawski @PurpleHaze
Do tej pory pracowałam na stanowisku urzędniczym - nie jestem pewna czy wypada o tym pisać na forum - proszę o wyrozumiałość. Zajmowałam się wszelkiego rodzaju korespondencją wychodzącą i przychodzącą, redagowaniem pism, przechowywaniem dokumentacji etc. Szczegóły ew. w wiadomości prywatnej.

Poprzednio pracowałam w agencji marketingowej - pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami, przygotowywanie ofert reklamowych dla firm, projektowanie kampanii reklamowych dla firm, redagowanie tekstów, odpowiadanie