Wpis z mikrobloga

ewentualnie seria cardline- zgodnie z zainteresowaniami są różne wydania. ale to też raczej one time event.
a jak napisałeś, że ostatnio grałeś w eurobiznes, to polecam biznes po Polsku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) po rozegraniu wielu bardzo skomplikowanych planszówek mieliśmy niezłą bekę z gry, w której głównym celem jest być posłem i mieć
generalnie tu masz taki dział "dla graczy wagi lekkiej" http://www.rebel.pl/category.php/1,1811/Dla-graczy-wagi-lekkiej.html. nie badałem tego wnikliwie, ale pierwsze 10 tytułów to dobre gry, więc zakładam, że reszta też jest dobrze dobrana, po prostu dobierz coś w temacie, który Cie interesuje :) A jak chcesz zaoszczędzić trochę cebulionów, to wybierz ze strony rebela a zamów gdzie indziej, bo rebel ma dość wysokie ceny ( co rekompensuje super wysyłką i dobrym kontaktem )
@chwed: myślę, że small world może być odrobinkę za trudne jak na grę na początek. może nie tyle za trudne, co zbyt angażujące szare komórki. Do zapoznania się z tematem gierbezpradu z rodzinką lepiej wybrać coś innego na początek. Przyganiał kocioł garnkowi, bo ja grając za gówniaka w magiczny miecz wrzuciłem się na głęboką wodę i pierwszą moją "powrotową" planszówką był robinson crusoe :D