Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jestem_tu_nowy no coz, pozostaje tylko miec nadzieje ze plecy wciaz cale. A brygadziste/majstra za jaja powiesic czasem, co uwazaja ze czlowiek moze #!$%@? od 7 do 7 i miec 30 min przerwy
  • Odpowiedz
  • 0
@Jestem_tu_nowy dobrze ze #!$%@? bo tak sie nie da. Co prawda na obczyznie zatrudnilem sie u polaka do zbudowania inteligentnego domu, placil dobrze, ale z czasem wyszly kwiatki, mobbing wobec innych i podwojne standardy. Ja jako ze potrafilem sie odezwac mialem spokoj ale.inni byli #!$%@?. Ucieklem w #!$%@? po 6 miesiacach i sobie teraz chwale
  • Odpowiedz
@sh2dov: ja tam pracowałem między kolejnymi latami studiów, a pracowałem tam, bo w zasadzie nie miałem wyboru. Jak chciałem zarobić więcej niż minimalną to musiałem #!$%@?ć, na taśmie ciężko na 1300 zł netto bez sobót. Nie ma co się przywiązywać do pracy, tym bardziej jeśli pracodawca to #!$%@? człowiek. Nie podoba się to zmieniam pracę i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jestem_tu_nowy niestety nie kazdy ma mozliwosc zmian i czy to budowa czy korpo wszedzie moze sie trafic sie debil. Rowniez pracowalem podczas studiow ale i tak mimo wszystko siana brakowalo. A potem prawie jak kazdy wyjechalem zrobic na studia, zaczynajac na magazynie a teraz rozwijam sobie firme w branzy elektro-mechnicznej
  • Odpowiedz