Wpis z mikrobloga

@maly_kaziu niee, #!$%@? mnie ludzie jak jasny #!$%@?. Klepalem nawet 12h zmiany w weekendy, kończylem o 22 a następnego dnia na 6 itd. A jak zobaczyłem wypłatę to więcej nie poszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 44
@maly_kaziu w sumie prawda, parę lat temu po skończeniu liceum myślałem że pójdę sobie do pracy hehe fizycznej i będą piniondze, popracuję tak z rok i dopiero zajmę się jakimś rozwojem ale pierwszy miesiąc roboty w fabryce tak mi dał po dupie że stwierdziłem że trzeba zrobić wszystko żeby tak nie skończyć xd nie mówię że hurr każdy powinien spróbować tak pracować ale w moim przypadku to była lekcja na całe życie
  • Odpowiedz
Po mojemu na kasie i innych podobnych stanowiskach jak sprzątaczki (a szczególnie młode osoby) to tacy ludzie nie nadają się na nic innego bo sami w to nie wierzą i nie chcą tego zmieniać bo zwyczajnie im to odpowiada.
Znajomi też #!$%@?ą, że oni 8 godzin i sobie przytulą te 2000zł a po pracy wyłączają telefon i nic ich nie obchodzi a ja muszę wstać raz w miesiącu albo i nie a
  • Odpowiedz
@hefpiot: ja miałem podobną sytuację. W wakacje między kolejnymi latami studiów pracowałem na budowie #!$%@?ąc po 10-11h dziennie. Teraz dostaję tyle samo kasy co wtedy, a pracuje co drugi dzień po 5 godzin. Uważam, że praca na budowie to była taka mała lekcja życia, pozwoliła zrozumieć pewne rzeczy.
  • Odpowiedz
@maly_kaziu: Nie zauważyłem aby sprzedawcy musielibyć szczególnie mili.

Sprzedawcy mają jedynie sprawie towary po czytniku przesuwać i paragon wydawać.
Przy płatności kartą to nawet reszty liczyć nie musza.

JEDYNA wartościowa umiejętność kasjerki to zdolność do skutecznego chwytania i obracania towarów kodem w stronę czytnika. Kasjer to biologiczny robot jest.
KONIEC.
Resztę robi automat.
  • Odpowiedz
@wczoraj: Ja z kolei z takimi w ogóle nie rozmawiam. Ostatnio koleżanka mi narzekała, że soboty do szkoły i w pracy musi odrabiać, że poniedziałek od 6 do 20, że ja to mam fajnie. Mówię słuchaj, chcesz to możesz i robić dla mnie. Oh Anon jaki ty super. Mówię słuchaj, zrób w ciągu tygodnia to to i tamto i jak wykonasz trzy proste zadania to podpisujemy umowę i pracujesz dalej. Do
  • Odpowiedz
@maly_kaziu: pracowałam chwile na kasie, na stacji, ale jednak. Jedyne czego się nauczyłam to jak powstrzymywać się od obrażania ludzi wizualizując sobie jak tłukę ich łbem o ladę
  • Odpowiedz