Wpis z mikrobloga

Ale to nie zmienia faktu, że teorią spiskową jest sugerowanie


@ration: Tak samo teorią spiskową jest sugerowanie że można napisać pracę magisterską i doktorat z kryminologii na kierunku prawo xD

Podaj mi u kogo na wydziale prawa mogę obecnie pisać magisterkę z kryminologii.
  • Odpowiedz
albo mnie przerasta Twój poziom dedukcji albo głupoty


@Najzajebistszy: To nie jest dedukcja, tylko siła argumentów.
Twój jedyny argument to to że studiował na Wydziale Prawa 45 lat temu.
Natomiast ja mam dziesiątki argumentów które pokazują że jest kryminologiem i zajmował się kryminologią, która ma minimalne związki z prawem.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: Jaka to definicja słownikowa mówi że koleś zajmujący się kryminologią i wykładający kryminologię w katedrze kryminologii jest prawnikiem? xD
  • Odpowiedz
@erbo

"Tak samo teorią spiskową jest sugerowanie że można napisać pracę magisterską i doktorat z kryminologii na kierunku prawo"


Przecież na wydziale prawa możesz wybrać (jeśli oferują jako osobną specjalizację) np. specjalizację "kryminologia" i spokojnie pisać z tego magisterkę.
  • Odpowiedz
Przecież na wydziale prawa możesz wybrać (jeśli oferują jako osobną specjalizację) np. specjalizację "kryminologia" i spokojnie pisać z tego magisterkę.


@ration: Brak przykładu - tzw. fakt z dupy.
  • Odpowiedz
@erbo: Może się zajmować nawet hodowlą jedwabników, jest prawnikiem, bo ukończył wydział prawa, kierunek prawo. Choćby ci tam żyłka pękła, to jedynie tu coś w komentarzu popuścisz, a rzeczywistości nie zakrzyczysz.
  • Odpowiedz
@erbo

"Brak przykładu - tzw. fakt z dupy."


Służę przykładem: przykład

"w ramach kierunku „prawo” uruchomiona zostaje specjalność „kryminologia”.

"Absolwenci tej specjalności, mając wszystkie uprawnienia związane z ukończeniem studiów prawniczych (dostęp do wszystkich aplikacji oraz do zawodów prawniczych), uzyskają dodatkowe wykształcenie w zakresie szeroko pojętych nauk kryminologicznych."
  • Odpowiedz
bo ukończył wydział prawa


@Tamerlan: Jeśli ukończenie wydziału prawa oznacza dla ciebie bycie prawnikiem, to nie mamy o czym rozmawiać, bo ja nigdy nie negowałem że ukończył wydział prawa, tylko że pisał magisterkę z kryminologii xD
  • Odpowiedz
@erbo: Absolwenta prawa, magistra prawa, prawnikiem. Rozumiem, że jeśli ktoś pisze mgr na wydziale prawa, po odbycu styudiów prawniczych z historii prawa rzymskiego to jest historykiem XD
  • Odpowiedz
Absolwenci tej specjalności, mając wszystkie uprawnienia związane z ukończeniem studiów prawniczych (dostęp do wszystkich aplikacji oraz do zawodów prawniczych)


@ration: No i o to chodzi, Rzepliński nigdy nie uzyskał dostępu do zawodu prawniczego, zajmował się jedynie kryminologią, zatem nie jest prawnikiem, a kryminologiem. profesorem kryminologii.
  • Odpowiedz