Wpis z mikrobloga

@JcL: podpinam się pod pytanie "ile"
znalazłem ich na necie i szukam opinii właśnie i trafiłem tu, na swojej stronie piszą:

Zazwyczaj pojawia się jednak czynnik ludzki i dlatego właśnie 90% usterek, które naprawiamy, powstaje w wyniku nieuwagi i gapiostwa. Najpopularniejsze z nich to oczywiście zbity wyświetlacz w telefonie lub zalany telefon. Specjalizujemy się w serwisowaniu rozbitych urządzeń, wymianie wyświetlaczy i naprawie zalanych urządzeń. Naprawy układu zasilania, chłodzenia czy
  • Odpowiedz
Ja zdecydowanie NIE POLECAM, nie wiem co mam myśleć.
Telefon kurier odebrał ode mnie tydzień temu. Twierdzili, że mają jeden wyświetlacz na stanie, więc uznałam, że będzie szybko. Do tej pory nie odpowiadają na moje maile. Może czekają na wyświetlacz - nie wiem, ale wypadałoby dać znać klientowi, a przynajmniej odpowiadać na wiadomości. Nie wiem nawet czy odzyskam telefon. Najwyraźniej nie zależy im ani na klientach ani opiniach w internecie.
  • Odpowiedz
Niestety zwiodłem na tym serwisie. Pomimo dobrego kontaktu oraz ceny sama jakość naprawy pozostawia trochę do życzenia dodatkowo zamontowany ekran nie jest w pełni sprawny (przyciski na dole ekranu nie są w pełni podświetlone) oraz przesyłka nie była w żaden sposób zabezpieczona (tylko folia fedex) wiec pudełko od telefonu wygląda jakby przetrwało armagedon.
  • Odpowiedz
Było trochę dłużej niż pierwotny termin, ale jestem jak najbardziej zadowolony, telefon został urotowany bez żadnych dodatkowych kosztów.
  • Odpowiedz
Ja zdecydowanie nie polecam. Obsługa poniżej krytyki
Naprawa trwa już wiele miesięcy. Co miesiąc słyszę, że coś z Chin nie dotarło, albo okazało się że coś jest nie tak. Gość nie kontaktuje się sam. Sam od siebie nie zadzwonił ani razu z informacją na jakim etapie jest naprawa. Już usłyszałem 3 razy że będzie telefon wysłany i nic.
Sprawę zgłaszam jutro na Policję. Dla mnie to zwykły naciągacz. Do wymiany był panel
  • Odpowiedz
Ja z kolei polecam, tzn. częściowo. Telefonu nie naprawili, bo wadą była płyta główna, a nie wymiana szybki, ale nic nie wzięli nawet za wysyłkę. Kontakt był dobry.
  • Odpowiedz