Wpis z mikrobloga

Przyznaję, #!$%@?łem na rząd PO i jego ciepłą wodę w kranie w trakcie 2giej kadencji. Ale jak słucham teraz JE Donalda Tuska w Kropce Nad I i porównuję go z obecnie rządzącą intelektualną biedotą, to naprawdę mnie kukle swędzą. Prawdziwe polityczne zwierzę - erudycja, ważenie słów ze względu na pełnione stanowisko, wbijanie przeciwnikom szpilek w subtelny sposób nie powodujący natychmiastowego wewnętrznego sprzeciwu i zapalania się lampki pt. "#!$%@? polityczna". I do tego mimo wszystko dający się czuć patriotyzm patrzący szerzej niż na tradycyjny podział my kontra oni. Naprawdę dobrze Panu Tuskowi zrobiła fucha w Brukseli.

#neuropa #4konserwy #tusk #polityka
  • 43
Na przykład? Polska za rządów PO miała relatywnie (względem światowej koniunktury) najlepszy czas w historii.


@neoneo: xD xD Bez jaj, ja nie zauważyłem u siebie żadnych zmian niemalże. W najlepszym okresie historii bym nie emigrował z finansami z Polski do Wielkiej Brytanii( )

Jeśli idzie o EU to Tusk jest płotką, tak silne procesy dzieją się na całym Zachodzie (w USA nie ma Tuska, a też
@neoneo: szczególnie najlepszy czas dla służby zdrowia i biurokracji xD
i złoto w #!$%@? przedsiębiorców przez urzędy xD
a do tego złoty medal od rowerzystów którzy usłyszeli wyroki za jazdę po piwku
kolejny złoty medal za ilość podsłuchów.
do tego idealna współpraca z Rosją w sprawie katastrofy smoleńskiej (pomylone ciała w trumnach, wrak od 6 lat w Rosji).
Pelikany kiedy się ogarniecie, że zrobił #!$%@? tak na prawdę (gdzie nasz przemysł,
powiem ci mały sekret: nie samym PKB żyje człowiek


@Dziki_Bigos: Powiem Ci sekret: polityka to sztuka możliwości. Nie porównuj Tuska z opowiadaniami Korwina/Kaczyńskiego/kogokolwiek, tylko z 1) sytuacją innych krajów, najlepiej z regionu, 2) rzeczywistą skutecznością Korwina/Kaczyńskiego/kogokolwiek. Oczywiście, Tusk to co najwyżej "mężyk stanu", ale gdzie masz tych mężów stanu? Ostatni to był chyba de Gaulle.

Nie doceniałem Tuska podczas jego rządów, ale jak widzę #!$%@? który robi w tym państwie Kaczyński
@starface: tez tak to widze ale nowaka i sienkiewicza nie zapomne... szkoda na rostowskiego strzepic ryja, tusk zawsze ladnie gadal ale zmiana karakana na rudwgo to nie rozwiazanie
szczególnie najlepszy czas dla służby zdrowia i biurokracji xD


A co PiS planuje w tej sprawie? Zatrudnić jeszcze więcej urzędników i uzależnić służbę zdrowia od dotacji budżetowych a nie składek, które z roku na rok rosły?

i złoto w #!$%@? przedsiębiorców przez urzędy xD


No tutaj PiS widzę nie chce zostać w tyle - szczególnie jeśli chodzi o US. Zajmowanie majątków itp. A do tego urzędnicy będą gorzej wykształceni dzięki usunięciu konkursów.