Wpis z mikrobloga

Kupiłem bilet miesięczny trójmiejski: Od Gdańsk Śr. Do Gdynia Cisowa. Uwaga... Przez Gdańsk Osowa.. Co to oznacza? Na innym bilecie mam podobnie tyle że Przez Sopot. To w tym pierwszym nie mogę jechać przez Sopot? wtf
#trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia #skm #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikii77: No właśnie! Ale po co to piszą na tych biletach? Skoro na jednym jest przez Sopot a na drugim Osowa, to jakieś znaczenie to musi mieć. Inaczej albo byłoby ciągle to samo, albo w ogóle by w------i z druku..
  • Odpowiedz
@SirSajko: Jak Cię w Sopocie złapią to koniec, kaplica. Uważaj.

A tak serio, to co się z tymi biletami wyprawia to jest porażka, sam się w tym gubię, mimo że komunikacją miejską jeżdżę całe życie. Najlepiej zapytaj na tej ich infolinii (jeżeli to w ogóle działa), lub w kasie na dworcu.
Niedawno ktoś pod tagiem Trójmiejskim pytał o to samo, może znajdziesz tam odpowiedź.
  • Odpowiedz
@mikii77: @Zataok: @2PacShakur: @Dobry_Ziemniak:

Infolinia o tej porze odbiera i jak się okazuje, można ale nie trzeba jeździć tą dłuższą trasą przez Osowę.

Ale teraz żeby było zabawniej jak masz "przez Sopot" to nie możesz tą dłuższą, jednak obie wersje biletów kosztują tyle samo. Czyli albo płacisz 120 zł za Więcej albo 120zł za mniej opcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rozróżnienie na:
Bilet Miesięczny Trójmiejski przez Sopot
Bilet Miesięczny Trójmiejski przez Osowę
jest tylko w celach statystycznych, chcą wiedzieć kto jaką trasą głównie jeździ.

Poniżej odpowiedź PKP na moje pytanie:
  • Odpowiedz
@deway: To co się wyprawia z tymi biletami w trójmieście to jest porażka xD Kolejką miałbym 15 minut do pracy, ale przez to że z regulaminu MZKZG i biletu metropolitarnego wynika totalnie nic i możnaby napisać o tym pracę magisterską to chyba zdecyduje się na auto.
  • Odpowiedz