Wpis z mikrobloga

Ale, żenadłem na siłowni dziś ...

Wbijam na trening i jak to bywa w większości siłowni, witasz się ze wszystkimi podając ręke, no niby normalna sprawa. Witam się i siedzi jakaś blond różowa o wyrazie twarzy niezmąconym myślą. Przywitałem się ze wszystkimini tak głupio ją pominąć, więc wyciągam do niej ręke mówiąc cześć, w odpowiedzi słysze
R - Nie znam Cie
(WTF) nie wiele myśląc odpowiedziałem
J - Mariusz
R - Paulina i wiedz, że mam już chłopaka

Słyszące to koksy już widze, że kisną bo każdy uśmiech i burak na twarzy. Ja ogólnie #!$%@?ło.jpg i byłem tak zaskoczony że wypaliłem
J - Ja też
Aż się musiałem potem przejść po siłowni z zażenowania.

#collstory #silownia #takbylo
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bh933901: lewaki lewakami, ale stopniowa emancypacja kobiet jest faktem (i dobrze), kobiety potrafią dbać o swoje prawa (też dobrze) a przez taką retorykę jak twoja za kilka lat obudzisz się z ręką w nocniku, bo świat będzie stworzony pod kobiety tak jak kiedyś pod mężczyzn. Na seksizm trzeba zwracać uwagę.
  • Odpowiedz
@kobietanawykopie: no właśnie nie, a utrwalanie tych wzorców szczególnie z takim wytłumaczeniem jest po prostu obraźliwe. To tak jakbym przekonywał, że dobrze wychowana kobieta nie wtraca się, kiedy mężczyźni rozmawiają.. Odrzucające, c'nie?
  • Odpowiedz
@jaksiepatrzy: Trudno poważnie traktować kogoś kto uruchamia się, bo ktoś napisał o zasadach dobrego wychowania i jeszcze rzuca arcygrzeczny tekst pt. "przemyślałaś to przed wklepaniem"? Więc elo.
  • Odpowiedz
Paulina i wiedz, że mam już chłopaka


@mariusz1987:

Trzeba było jej powiedzieć/przypomnieć że powiedziałeś jej "cześć" a nie zrób mi loda ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo chyba miała pamięć złotej rybki.
  • Odpowiedz
@mariusz1987: Z DRUGIEJ STRONY PEWNIE CHCIELIBYŚCIE WYKOPKI ŻEBY WASZA WYIMAGINOWANA LOCHA KAŻDEMU KTO DO NIEJ PODJEDZIE ODPOWIADAŁA W TEN SPOSÓB CO NIE? NIE WYPIERAĆ SIĘ #!$%@? JA WAS ZNAM
  • Odpowiedz
@mariusz1987: Chodziłem na patologiczne osiedlowe siłownie i na bardziej ogarnięte gdzie przychodzili normalni ludzie.
Na jednych i drugich jak wchodzisz to się witasz przez podanie ręki, jak ktoś ćwiczy to mówisz cześć i tyle. Kobietom tak samo podaje rękę i jakoś nigdy nie było problemu.
I nie ważne czy jest to kocur 150kg wagi czy chłopczyk co ma 10 lat i przyszedł z tatą.
Wszyscy tak robią i nie spotkałem
  • Odpowiedz
Na zwykłych siłowniach sie podaje rękę każdemu, od paru lat panuje trend murzyński, że łapie się dłoń jak do siłowania na rękę. kobiety oczywiście można omijać. Na fitness-klubach w dużych miastach tego nie ma.
  • Odpowiedz
Z bieganiem jest to samo, ani czesc, ani nara, ani pocaluj mnie w dupe.


@loczyn: przy bieganiu nie wyobrazam sobie mowić kazdemu "cześć". Jak już to podniesienie ręki i faktycznie, różowe srednio to ogarniają :D
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: i to jest wlasnie najgorsze. na malych silowniach jest domowa atomosfera i jak widzisz kolege z silowni gdzies na miescie to przywitacie sie i pogadacie o #!$%@?. w tych sieciowkach 24/7 to kazdy traktuje kazdego jak przypadkowa osobe w supermarkecie.
  • Odpowiedz
@rawilson: No tak, mówię o podniesieniu ręki.
Macham, a one się patrzą jak na gwałciciela, albo jak by chciały powiedzieć "mam chłopaka"
#!$%@? na to mam, mam zonę nie chcę podrywać, tylko wesprzeć biegającego.
Z ziomkami to nawet można jakiś kawałek pobiegnąć razem, pościgać się czy nawet pogadać, a z babami jak z dzikusami.
  • Odpowiedz
od paru lat panuje trend murzyński, że łapie się dłoń jak do siłowania na rękę.


@Rzyleta: I nie wiadomo czy taki ktoś chce się normalnie przywitać, czy właśnie tak jak opisałeś. I wychodzi #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Fifeq3:
@Dzonzi:

Pierwsze słyszę, żeby ze wszystkimi na siłowni się widać i to jeszcze podając rękę. Ja wchodzę do sali to mówię tylko cześć tym co blisko stoją i tyle.


najgorzej jak jesteś na takiej lokalnej siłowni i podasz już temu różowemu tą rękę, a jej nawet nie chce się rękawiczki
  • Odpowiedz