Wpis z mikrobloga

Ale, żenadłem na siłowni dziś ...

Wbijam na trening i jak to bywa w większości siłowni, witasz się ze wszystkimi podając ręke, no niby normalna sprawa. Witam się i siedzi jakaś blond różowa o wyrazie twarzy niezmąconym myślą. Przywitałem się ze wszystkimini tak głupio ją pominąć, więc wyciągam do niej ręke mówiąc cześć, w odpowiedzi słysze
R - Nie znam Cie
(WTF) nie wiele myśląc odpowiedziałem
J - Mariusz
R - Paulina i wiedz, że mam już chłopaka

Słyszące to koksy już widze, że kisną bo każdy uśmiech i burak na twarzy. Ja ogólnie #!$%@?ło.jpg i byłem tak zaskoczony że wypaliłem
J - Ja też
Aż się musiałem potem przejść po siłowni z zażenowania.

#collstory #silownia #takbylo
  • 111
  • Odpowiedz
@mariusz1987: Mialem podobna historie tyle ze na imprezie. Wyszedlem zapalic na zewnątrz a że nie miałem ognia to podszedłem do dwóch dziewczyn i poprosiłem o ognia. Laska zmierzyła mnie swoim tępym wzrokiem i patrzy się głupio na koleżankę obok. Dotarło do mnie że myśli że chcę ją poderwać na Tak słaby tekst XD co te różowe paski to ja nawet nie...
  • Odpowiedz
Facet pierwszy ręki nie wyciąga.


@Suheil-al-Hassan: Ja podaję, bo jednak jestem zdania, że to strasznie niefajne kiedy podajesz rękę 5 osobom w towarzystwie, a jak jest jedna kobieta to ją masz po prostu w dupie xD. Mnie by było głupio na jej miejscu.

laska przyszła na silke poćwiczyć a musi podawać rękę każdemu spoconemu sebiksowi, proszę Cię


@ggggunit: A jak założy za duży ciężar na sztangę to ciekawe
  • Odpowiedz
@Flypho Z tym "głupio" to właśnie ciągle mam ten problem xD Wbijam witam się z gromadà kumpli, z nimi dziewczyny i nie mam pojęcia co zrobić ;) Zazwyczaj raczej jak jest jedna to powiem cześć i kiwne głową przy tym ;)
  • Odpowiedz
witanie sie z kupa ludzi przez uscisk reki w nieformalnej sytuacji jest co najmniej dziwne


@feuer: Królują w tym studenci, którzy lubią dzień w dzień ściskać 50 dłoni przed wykładem. To jest tak idiotyczny rytuał, że brakuje im tylko dzidy i przepaski z liści.
  • Odpowiedz
Jak chodziłem to wszyscy na siema i tyle. Przy pierwszej wizycie na takiej większej siłowni to też zażenowany byłem, że faceci tam z ogórkami na wierzchu latają. Wiesz szatnia duża wieczorem tam z 20 osob każdy z ogórkiem na wierzchu to ty nie wiesz gdzie zwrok dac by ktorys koksu nie pomyslal że sie lampisz wezmie za geja i wpier%#ol zapewniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: @chuckmls: z sawuarwiwrem to bym uważała, to kobieta powinna pierwsza wyciągnąć rękę, nie mężczyzna, bo może wcale nie chce się witać?


@kobietanawykopie: lol przecież to czystej wody seksizm. Przemyślałaś to przed wklepaniem? Chyba, że naprawdę uważasz, że mężczyźni i kobiety "mają swoje określone miejsce i rolę" w społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaksiepatrzy: Jeśli seksizmem jest świadomość, że kobiety i mężczyźni nie są równi, to tak, to jest seksizm. Z tym że każdy normalny człowiek jest w takim sensie seksistą, poza coraz liczniejszymi lewakami, którzy uważają, że przepuszczenie kobiety w drzwiach to forma opresji. A to co ci koleżanka wyłożyła to tradycyjne normy dobrego wychowania, teraz trochę zapomniane, bo teraz już nie każdy jest seksistą jak kiedyś.
  • Odpowiedz