Wpis z mikrobloga

@9Japko9: Ta, nie kupił.
Co jakiś czas ktoś daje posty o telefonach z poziomym qwerty i ląduje w gorących, także jakaś nisza na pewno by się znalazła.

  • Odpowiedz
@Bieniuraper:
Moja Xperia Mini Pro wyzionęła ducha miesiąc temu. Mam teraz jakiegoś szajsunga i nie ma dnia, żebym się nie zastanawiał, jak ludzkość mogła uznać, że dotykowe ekrany to coś lepszego niż porządna klawka.
  • Odpowiedz
@9Japko9: Samsung ma w dupie klientów. Zobacz tylko ich portfolio telefonów średniej i niskiej klasy. Tysiące elektrośmieci produkowanych masowo, a nikt świadomy tego gówna nie kupuje (chyba, że operatorzy je komuś wcisną). To im się opłaca?
  • Odpowiedz
@Bieniuraper: Nie robia, bo jest za maly popyt. Prawo rynku.
Wiekszosc osob nie potrzebuje tego, bo jest to zwyczajnie malo praktyczne, niewygodne, gruby telefon itd.
Dla wiekszosci osob pisanie z ekranu dotykowego jest w pelni wystarczalne.
  • Odpowiedz
@Bieniuraper: no elo. Nie używam od jakichś 5 lat, gdzieś wcięło baterię i tylną klapkę. Używałem długo i powiem tak:
1. Koszmaaaarnie mulił
2. Dotyk oporowy, troche biedy
3. Przeglądarka nie ogarnie nawet najprostszych stron mobilnych bo się pamięć zatka
4. Każdy podkreślam każdy telefon z androidem ma 100 razy większe możliwości i 200 razy większą szybkość
mazaq1 - @Bieniuraper: no elo. Nie używam od jakichś 5 lat, gdzieś wcięło baterię i t...

źródło: comment_27ftrC36ZHUtEPsh5yKv2xIxNmSrAZid.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bieniuraper miałem takiego androida. Nazywał się chyba Samsung Galaxy 511 Calypso. Ogolnie był w c--j wygodny ale po roku siadła taśma od slidera i zgasł cały ekran. Taśma przy okazji była polaczona z głosnikiem do rozmów c--j wie czemu. Wymieniłem bo tasiemka 25zl a telefon 700 więc szkoda było. Ale po kolejnych trzech miesiącach ctasma znów siadła :/ myślę że taśma jest słowem klucz dlaczego juz takich nie robia
  • Odpowiedz