Wpis z mikrobloga

#programista15k #protip #przykawie #depresja (?)
Jeśli tak jak ja, macie (mieliście) już dość swojej roboty; wszystko was #!$%@?ło i najlepiej, to wyjechalibyście w Bieszczady albo hodowali jakieś owce na mongolskiej pustyni (ale wtedy hajssieniezgadza.bmp #motzno), to moją propozycją jest - zmieńcie pracę/otoczenie!

Jak tak zrobiłem i nagle okazało się, że problem nie jest ze mną, nie z robotą a z ludźmi*. Teraz jestem gdzie indziej i ochota do pracy powoli wraca, czego i Wam mireczki życzę.

  • 4
  • Odpowiedz
@arti040: Ja mam takie problem ze świetami ,nie lubię ich ,wszędzie gdzie się pojawię ciagle choinka ,bombki ,tony jedzenia .Mnóstwo kasy wydawanej na kolejny bezsensowny prezent typy kosmetyk który będzie leżał pół roku na półce :( No i oczywiście rodzinne spotkania ,dramat .Bieszczady w samotności i to na cały tydzień idealna opcja :)
  • Odpowiedz
@whiterose: siebie i emocje? myślę że to jest niezależne od profesji

@arti040: u mnie punktem "zwrotnym" było wyjście poza granice kraju i praca (zdalna) dla zagranicznych firm. Praca zdalna zmniejsza mnóstwo typowych problemów związanych z biurem, zagraniczna firma zmniejsza mnóstwo typowych problemów związanych z ludźmi - inny sposób myślenia. "Ale to trudne się tak skupić" - cóż, ja nie miałem problemu, trudniej jest mi się skupić w biurze.
  • Odpowiedz