Wpis z mikrobloga

13.12 @Hannahalla nadała dla mnie w paczkomacie przesyłkę. Kubeczek jest prezentem świątecznym dla mojego różowego. Niestety, od zeszłego wtorku paczka gnije w paczkomacie. Mimo ponagleń zarówno moich, jak i @Hannahalla InPost albo nie odpisuje, albo nas zbywa, że ponagla kuriera (jakoś bulwy tego nie widać). Nie wyobrażam sobie, żeby kubeczek nie doszedł przed Wigilią. Może jest tu ktoś z InPosta? Mirko pomagało w wielu sprawach, ta może i błaha, dla mnie jest bardzo ważna. Są tu osoby czekające tydzień na przesyłkę do paczkomatu? Może uda nam się ich ponaglić?

#pytanie #afera #inpost #paczkomaty #polska
Pobierz melekhov - 13.12 @Hannahalla nadała dla mnie w paczkomacie przesyłkę. Kubeczek jest p...
źródło: comment_HLNYN3CFspvGIMguA0gYUXoNNkEwJQNu.jpg
  • 6
@melekhov:
@karmajkel-nowak: powinni to jakoś inaczej rozwiązać. rzucić paczki w punktach czy coś.
Ja dostałem 6 smsów że paczka jest już z nimi, dopiero po3 dniach takiego jest w paczkomacie. akurat wtedy jak nie mogę jej odebrać od razu tylko wieczorem XD
@melekhov: awiza kurier zostawić nie mógł, bo go zapewne nie było. Nie było go dlatego, że kurier w InPoście to usługa znajdująca się gdzieś w środku łańcucha pokarmowego (najważniejsze są Paczkomaty, dalej kurier, a na samym dnie - Allegro Polecony InPost), więc skoro mają poważny problem nawet z Paczkomatami, to co dopiero mówić o kurierze. W tym wypadku miałeś po prostu peszek w postaci niezaktualizowanego (czy coś) statusu na czas. Przy