Wpis z mikrobloga

łał, ludzie związani z liberalną opozycją protestowali pod sejmem. wielkie odkrycie xD

"zostali zidentyfikowani"- ufff, to całe szczęscie że się specjalnie nie starali uniknąć identyfikacji, bo dopiero byłby problem xDDD dziennikarskie śledztwo pisowskich propagandówek mogłoby nie podołać takiemu wyzwaniu


@NieBojeSieMinusow: Czyli przyszli bronić własnych stołków nie demokracji. Bo jak tak dalej pojdzie to będą musieli poszukać uczciwej pracy. Wychodzi na to że nikt nie przyszedł spontanicznie.
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: przyszli bo pracują dla posłow z opozycji. Przyszli bo im PiS pozabierał, lub pozabiera dotacje itp. Czyli ludzie PO, obecnej Nowoczesnej, postkomunisci, ludzie ogólnie związani z lewicą, pracownicy wybiórczej, krytyki politycznej i wielu innych walczących tylko o swoje stołki i pieniądze. Nienawidziłęm PO i nienawidzę PiSu, ale nie protestowałem wczesniej i nie mam zamiaru protestować teraz. Czekam spokojnie do wyborów
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel:

Przyszli bo im PiS pozabierał, lub pozabiera dotacje itp


co? xD źródło, dowody

może ci sie to nie mieścic w głowie, ale ludzie protestują bo mają dość tego, że rząd i prezydent łamią prawo. serio, niektórym zależy na losie ich kraju. to sie patrioci nazywa
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: jacy ludzie? Rozumiem, że jak wyjdzie 20 000 osob i więcej to ludzie, ale jak jest 1000 i mniej to sama rodzina posłów opozycji... Ile było w nocy pod sejmem? Wątpię by ktokolwiek znalazł się tam spontanicznie.
Tak samo jak Ty za frajer tu nie piszesz. Nie chodzi to o "60 groszy za wpis" bo raczej takie coś nie istnieje.
  • Odpowiedz
@Thorkill: nie no, oburzające, jak działacze partii opozycyjnej mieli czelność iść na protest antyrządowy! Niespotykana bezczelność! Tylko spokój miłościwie nam panującego karakana sprawił, że nie wydał nakazu rozstrzelania. Powinni być wdzięczni!
  • Odpowiedz
@Thorkill: No i co z tego, że tam byli działacze PO? Przecież jakby ich nie było to wtedy właśnie by mnie #!$%@?, bo głosuję na nich, więc mają DZIAŁAĆ, skoro są DZIAŁACZAMI. A poza tym nie zakłócał. Reporterzy TVP info wchodzili w sam tłum, tam gdzie najgęściej i najgłośniej, żeby pokazać jak bardzo się z nimi walczy. Manipulacja zwykła.
  • Odpowiedz