Wpis z mikrobloga

@methanex: mondeo 2004 2.0 i golf 4 2001 1.6 w obu nic się nie popsuło przez odpowiednio 5 i 2 lata. Z tym że mondeo ma teraz 130k realnego przebiegu a golf 160k. Kupując 20 letnie audi premium będzie nalatane z 500-600 bo nie wierze że ktoś jeździł nim do kościoła, w audi byle co jebnie i już w miesiącu dietka 100zł czokoszoki xD
@lubielizacosy: a ruda szmata już zeżarła forda i gulfa? xD nie no śmieszki, jeżdzę tą a8 ze zdjęcia pól roku, prawie 10tyś km i standardowo przed zimą wymieniłem akumulator (300zł) i na gruchę podciśnienia 90zł.

po zimie remont zawieszenia ruville 1100 zł i po nowym roku rozrząd 1000zł z robotą . a tak to nie wiem co ma się psuć xD ASB może się posypać ale na to nie ma reguły
A nie martwisz sie ze jak bedziesz odsprzedawal nikt nie kupi od Ciebie auta bez klimatyzacji?

@DryfWiatrowZachodnich: Nie... Żona szybko zużyje, dzieci w kolejce a i rodzina chętnie przygarnie.
Po 10 latach i tak jest tyle warte, że sobie mogę darować sprzedaż.
@methanex: no to już masz go pół roku a musisz 2500 dać a nie wiadomo co potem, co do rdzy to oba garażowane i jej nie ma, ale obu szukałem kilka miesięcy, poza tym troche siedze w mechanice i wiem co wybrać, aczkolwiek te Twoje 300koni musi być fajne :D
@Lalo: w tej kwocie powinieneś być w stanie kupić od dealera jakąś normalnie wyposażoną kię (rio, venga) sprzed 2-3 lat mającą jeszcze parę lat gwarancji.
xD skoro ktoś ''uzbierał'' ledwo 25k na samochód to nie stać go na utrzymanie samochodu w którym byle zrobienie czegokolwiek idzie w tysiące, a te volvo niczym szczególnym i tak się nie wyróżnia także tego.


@lubielizacosy: po pierwsze, nie czytałem jego komentarzy ale we wpisie nie ma nic o tym, że ledwo uzbierał 25k, także manipulujesz faktami, jeśli ktoś ledwo uzbierał 25k to niech kupi auto za 10k, bo na takie
komis


@Lalo: powiem ci tak, kiedys żony Corsa gasła w trakcie jazdy, co było #!$%@? niebezpieczne bo natychmiast przestawały działać wszystkie systemy wspomagające, w tym hamowania - wciskasz hamulec do deski a auto #!$%@? jakby nigdy nic! stwierdzilem że trzeba naprawiać, wydałem u mechaników 1.5x tyle ile to auto było warte i #!$%@? - dalej gasło. Stwierdziłem że kupuje jej nowe, a to sprzedam ale najpierw naprawie zeby kogos na mine
@kokosek77 no #!$%@?. S40 to jak bagażnik w A6. Przecież to jest samochód dla karłów xD serio , dla kobiety i to takiej do 65 kg może być S40. Ciasnota i jeszcze raz ciasnota. A bagażnik to taki że dwóch worków cebuli nie wrzuciss z Lidla
@onomatobeka: @SzlachcicPolny: @Bambro: @xetrov: Mentalność polaka, zastaw się ale postaw, trzeba kupić rozwalajace sie 15 letnie audi za 25k po ktoryms tam wlascicelu. Normalni lduzie czegos takiego by nie tkneli.
Jak was nie stać na nowe tej klasy to kupcie cos mniejszego segmentu. Potem tylko pelno gruchotow na ulicach.
A poza tym, może warto jednak zmienić podejście do życia. Jak się mieszka w mieście to nie trzeba w
ja też ostatnio nowego Lexusa z salonu odebrałem i sobie bardzo chwale.


@invtraveler: tylko zdajesz sobie sprawę że porównujesz nieco inne samochody i ten Lexus (zapewnie nie CT a nawet jeśli to i tak zupełnie inny poziom) to 'trochę' co innego niż blaszany Spark bez klimatyzacji?

Startujesz z zupełnie innego poziomu więc nie rozumiesz pewnych problemów, to nie wybór w rodzaju nowy Lexus czy używany Bentley a raczej nowy golas (lub
@AllOver: Wchodzę na Otomoto i znajduję od ręki 10 ofert od 26-28k z lat 2007-2008. Znajdziesz i za 25k jak dobrze poszukasz a nie tylko wchodzisz na Allegro i fapujesz do pierwszej oferty z brzegu. Jak chcesz znaleźć samochód w 10 minut to idź kupuj do salonu.