Wpis z mikrobloga

hehe volvo xD sprawdź sobie ceny części a do tego koszty serwisu, bo byle Mietek Ci tego nie naprawi xD


@lubielizacosy: wyszła Twoja dusza pasaciarza, samochód to nie tylko tanie części i małe spalanie

inaczej postrzegamy samochody


@Wilier: xD skoro ktoś ''uzbierał'' ledwo 25k na samochód to nie stać go na utrzymanie samochodu w którym byle zrobienie czegokolwiek idzie w tysiące, a te volvo niczym szczególnym i tak
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: spalanie 12lpg w trasie , 19-25 w mieście. Zawieszenie jak do passata 800-1400zł . rozrząd częsci 900zł. hmmm, tak to tej jak ktoś się wypowiada na temat auta o którym nie ma pojęcia ;)
  • Odpowiedz
spalanie 12lpg w trasie , 19-25 w mieście. Zawieszenie jak do passata 800-1400zł . rozrząd częsci 900zł. hmmm, tak to tej jak ktoś się wypowiada na temat auta o którym nie ma pojęcia ;)


@methanex: i to ma być mało? xD
  • Odpowiedz
@methanex: mondeo 2004 2.0 i golf 4 2001 1.6 w obu nic się nie popsuło przez odpowiednio 5 i 2 lata. Z tym że mondeo ma teraz 130k realnego przebiegu a golf 160k. Kupując 20 letnie audi premium będzie nalatane z 500-600 bo nie wierze że ktoś jeździł nim do kościoła, w audi byle co jebnie i już w miesiącu dietka 100zł czokoszoki xD
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: a ruda szmata już zeżarła forda i gulfa? xD nie no śmieszki, jeżdzę tą a8 ze zdjęcia pól roku, prawie 10tyś km i standardowo przed zimą wymieniłem akumulator (300zł) i na gruchę podciśnienia 90zł.

po zimie remont zawieszenia ruville 1100 zł i po nowym roku rozrząd 1000zł z robotą . a tak to nie wiem co ma się psuć xD ASB może się posypać ale na to nie ma
  • Odpowiedz
A nie martwisz sie ze jak bedziesz odsprzedawal nikt nie kupi od Ciebie auta bez klimatyzacji?

@DryfWiatrowZachodnich: Nie... Żona szybko zużyje, dzieci w kolejce a i rodzina chętnie przygarnie.
Po 10 latach i tak jest tyle warte, że sobie mogę darować sprzedaż.
  • Odpowiedz
@methanex: no to już masz go pół roku a musisz 2500 dać a nie wiadomo co potem, co do rdzy to oba garażowane i jej nie ma, ale obu szukałem kilka miesięcy, poza tym troche siedze w mechanice i wiem co wybrać, aczkolwiek te Twoje 300koni musi być fajne :D
  • Odpowiedz
@Lalo: w tej kwocie powinieneś być w stanie kupić od dealera jakąś normalnie wyposażoną kię (rio, venga) sprzed 2-3 lat mającą jeszcze parę lat gwarancji.
  • Odpowiedz