Wpis z mikrobloga

xD skoro ktoś ''uzbierał'' ledwo 25k na samochód to nie stać go na utrzymanie samochodu w którym byle zrobienie czegokolwiek idzie w tysiące, a te volvo niczym szczególnym i tak się nie wyróżnia także tego.


@lubielizacosy: po pierwsze, nie czytałem jego komentarzy ale we wpisie nie ma nic o tym, że ledwo uzbierał 25k, także manipulujesz faktami, jeśli ktoś ledwo uzbierał 25k to niech kupi auto za 10k, bo na
  • Odpowiedz
komis


@Lalo: powiem ci tak, kiedys żony Corsa gasła w trakcie jazdy, co było #!$%@? niebezpieczne bo natychmiast przestawały działać wszystkie systemy wspomagające, w tym hamowania - wciskasz hamulec do deski a auto #!$%@? jakby nigdy nic! stwierdzilem że trzeba naprawiać, wydałem u mechaników 1.5x tyle ile to auto było warte i #!$%@? - dalej gasło. Stwierdziłem że kupuje jej nowe, a to sprzedam ale najpierw naprawie zeby kogos na
  • Odpowiedz
do 25k nie znajdzie takich auto, beda to same ulepy albo zajechane szroty


@kapuczinho: Co ty człowieku wygadujesz? Za 25k lekko znajdzie jakieś fajne Mondeo/Vectrę a co dopiero Focusa/Astrę.
  • Odpowiedz
@kapuczinho: Zawołałeś mnie do swojego posta, a ja pisałem o Mondeo/Vectra itp. Jak chodziło ci o inne auta to użyj cytatu w poście i nie wołaj mnie skoro odnosisz się do innych aut.
  • Odpowiedz