Wpis z mikrobloga

#warthunder
Za każdym razem kiedy pogram Brytyjczykami z 17-funtówką mam ochotę wysłać do gułagu całą ekipę gadzin.

Wiecie co? Nawet bym okazał im litość i dałbym szansę wybronić się. Musieliby rozegrać 5 meczy przeciwko ruskim czołgom grając wyłącznie brytyjskimi 17-stkami. Jeśli wygraliby choć jeden darowałbym im.

Chciałem wrzucić wam zrzut ekranu ze statystykami tych złomów jak wypadają na tle wszystkich innych Brytyjczyków, ale nie mogę zrobić zrzutu z tej gry.
  • 4
  • Odpowiedz
@orkako dzisiaj grałem ruskami, w teamie mieliśmy też niemiaszkow i bitwa przeciw herbaciarzom trwała z jakieś 5 minut z zegarkiem na ręku. Nawet nie zdążyliśmy zająć trzeciej bazy, bo nie mieli już czym walczyć, także ta nacja jeśli chodzi o czołgi to porażka. Ciekawe jak to będzie z Japonczykami...
  • Odpowiedz
@Zakopianczyk: Amerykańskie przy brytyjskich od 5.0 w górę są super grywalne.
Mają słaby pancerz, który rzadko odbija i działo które często musi poprawiać aby zniszczyć cel.
Natomiast Brytyjczycy mają papierowy pancerz, szczątkowy bieg wstecz i działo które rykoszetuje od najmniejszych pochyleń, a jeśli nawet się przebije to najwyżej zrani trochę 1-2 załogantów.

Nie możesz zajeżdżać przeciwników, bo mobilność ci na to nie pozwala. Nie możesz snajpić, bo wielka sylwetka i działo
  • Odpowiedz