Wpis z mikrobloga

Gnoja, który pozwolił na takie sytuacje w matchmakingu kopałbym po ryju.

Swoją drogą - dopiero po grze przeczytałem zmiany Visage i dowiedziałem się, że mogłem farmić jego familiarsy z dagonem. Myślałem, że po prostu dostały hardkorowego buffa z tych 3 ataków na 6 czy kij wie ile. Nie da się grać bez przejrzenia całego changeloga :/

#dota2
Pobierz NoMercyIncluded - Gnoja, który pozwolił na takie sytuacje w matchmakingu kopałbym po ...
źródło: comment_i0yHICZW3Nlv4soXy1hU0AuJqTaafJVm.jpg
  • 9
Pograłbym chętnie grupowo. W dobrej ekipie nawet przegrywanie jest zabawne. Gram solo od dłuższego czasu i cholernie męczy mnie wpadanie na full premade. Przed chwilą jedną taką wygrałem, ale było cholernie ciężko, bo po prostu mieli o wiele lepszą komunikację. W moim teamie 3x1 i 2, gdzie tu sprawiedliwość?
@NoMercyIncluded: ta trójeczka nieźle przyfeedowała :D anyway ostatnio grałam w piątke normala i u przeciwników był team 2 ziomków razem i 3 solo. Kiedyś chyba to nie było możliwe nawet na normalach (a może się mylę, bo nie grałam ich zbyt wiele). Powinni to zmienić bo faktycznie jest to mało fair.
@wellfcuk: ja mam najwięcej zgonów, ale byłem papierem i jako iż zadawałem główne obrażenia (jako support pugna, lol), to w połowie przypadków dostawałem cały team na mordę, podczas gdy mój team uciekał. Strasznie słabo gra mi się supportami w pubach, bo team i tak ignoruje wardy, muszę pingować mapę, by zauważyli, że gank się zbliża (a czasem i to zignorują).