Wpis z mikrobloga

@3beczkiblefik: Co do tego jest zgoda no ale PiS wygrał wybory i ma największe poparcie. To co zrobisz, nic nie zrobisz.

Te gównodemonstracje też nie są w sprawach ważnych typu stop 500+, dyscyplina budżetowa, Macierewicz do dymisji czy coś.

Zamiast tego "wolne media", "demokracja" a ws mediów nie było na ostatnich obradach żadnego głosowania, demokracja funkcjonuje bardzo dobrze poza zgrzytem z Trybunałem za który odpowiedzialna jest zarówno PO, jak i teraz
@3beczkiblefik: Przecież dla wykopków ważniejsza jest beka z tego, że ktoś rzucił racę, a jakiś koleś położył się na ziemi, no beka nieziemska z tego. Aż dwa artykuły były na głównej, zanim moderacja przywaliła tag polityka.

Ch*j z tym, że po kawałku odbiera się wolność, dowala się nowe podatki pracującym, itp. itd. Ważne, żeby była beka z jednego gościa.
@3beczkiblefik:
1. W jaki sposób PiS niszczy wojsko?
2. W jaki sposób niszczy oświatę? Likwidując gimnazja? One nigdy nie powinny powstać.
3. W jaki sposób niszczy konstytucję?
4. W jaki sposób niszczy gospodarkę, a poprzednie rządy tego nie robiły?
5. Budżet? #!$%@?, politycy są od niszczenia budżetu, z każdej partii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
6. Inwestorzy odchodzą? Z tego co ja widzę to właśnie przybywają i powstaje
@wanderlust00: co do punktu pierwszego nie znam się i nie wypowiadam ale reszta.
2) Gimnazja wg wszelkich wskaźników poprawiły wiedzę uczniów. To fakt i tu jakby koniec dyskusji, było to omawiane ostatnio na wykopie niestety nie mam czasu żeby to odszukiwać. Może i nie powinny powstać no ale #!$%@? już stoją i teraz zauważ gdzie jest problem: samorządy jeszcze nie spłaciły kredytów na budowę tych placówek a już je zamkną.
Zlikwiduje
@Rabusek: @BAGUVIX: po części to prawda,euro mocno traci do dolara, ale pln traci do wszystkiego, do euro, nawet do rubla rosyjskiego

Co ma PiS do kursu dolara? xD


@wanderlust00: w dniu kiedy okazało się że pis wygrał giełda spadła pionowo w dół a dolar pionowo w górę. Nic się jeszcze nie stało, ale wiadmo że wygrała partia nieprzewidywalna, która będzie nas izolować i rozdawać pieniądze na prawo i lewo.