Wpis z mikrobloga

@Xianist: ale ja nie jestem lemingiem PiS xD również krytykuje ich działania, ale to co się działo w nocy to jest taka manipulacja ze się w głowie nie mieści. Jak krytykować to obiektywnie, a promować jeszcze gorsze lewactwo xD
  • Odpowiedz
@schwanz: My tutaj nie doceniamy siły przekazu mediów tradycyjnych. Ja sam wczoraj trochę się dałem a niby się uważam za rozsądnego. Naprawdę w miastach większosc ludzi ma poglądy kształtowane przez narrację TVN24.
  • Odpowiedz
@schwanz: Młodzi wykształceni z wielkich miast. Kulturalna elyta, yntelygencja, kwiat narodu.

A tak naprawdę zwykła durna dresiarnia, która ubrała garnitur i zrobiła doktorat z gównokierunku za pieniądze ojca esbeka.
  • Odpowiedz
@schwanz: Czemu ludzie przenoszą jakąś głupią politykę na swoje życie prywatne? Ja mam na FB znajomych z KOD, jest jeden narodowiec, trochę proPiS i Kukiz i dzięki temu przynajmniej widzę co uważają na jakiś temat. Przecież jak piszą głupoty, to nie trzeba ich brać za prawdę.
  • Odpowiedz
@schwanz: Ja mieszkam z hipisami i się z nimi świetnie dogaduje jako faszysta mimo częstej różnicy poglądów. Pro-tip - trzeba nie być oszołomem ślepo wierzącym ani w PiS ani w PO, N i KOD.
  • Odpowiedz
@schwanz: @Xianist: Odrzucanie znajomych z powodów ideologicznych to objaw bycia pożytecznym idiotą dla którejś ze stron. Można mieć nawet i 10 doktoratów w tym wypadku, i nadal być idiotą. Co więcej, masturbacja tytułami też jest objawem bycia idiotą - tyle, że już nie pożytecznym :)
  • Odpowiedz
@Magromo: Podział na lewica prawica jest zbyt nieprecyzyjny, ale skoro się go używa to niestety ja kwalifikuję PiS jako lewicę bo obyczaje mam w dupie, interesuje mnie ekonomia. A tak w sumie to PiS jest socjalistyczny gospodarczo i konserwatywny obyczajowo.
  • Odpowiedz