Wpis z mikrobloga

Gdy inni smacznie śpią a drudzy niesmacznie leżą skacowani, ja jeżdzę Tipo SW, które dorwałem na weekend. Rzeczywiście jest przestronny, a pod maska jeden z moich ulubionych silników czyli 1.4 multiair (t-jet) w odmianie 120 koni. Skrzynia manualna 6-biegowa o bardzo krótkich przełożeniach. W mieście jest dużo wachlowania, mimo że elastyczności nie brakuje.
Jeśli kogoś interesuje ten samochód to zapraszam do zadawania pytań, odpowiem jeśli tylko będę znał odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochody #fiat
#carburator <-- moj tag z testami aut
Pobierz macq2309 - Gdy inni smacznie śpią a drudzy niesmacznie leżą skacowani, ja jeżdzę Tipo...
źródło: comment_Nyst0vLy2rsfFOxHfbbypOeT0GumXtdz.jpg
  • 36
@macq2309: chcesz mi powiedzieć że organizacja działająca od 97 robi gówno a zachar wie lepiej?
@budus2: dwa samochody wykonują takie same zderzenia czołowe i w jednym manekin doznaje większych obrażeń(jeżeli można to tak nazwać) - gdzie tu są Twoje gadżety, które odejmują punkty?
@budus2: z tego co tam widzę, to te systemy są testowe i ich sprawność jest oceniania, gdzie tam napisane jest, że za brak jakiegoś systemu jest punkt mniej? Swoją drogą za brak ESC i ich pochodnych powinny być punkty ujemne. A za resztę brak pkt.
@macq2309: zajebisty ten fijat i do tego kończy się tam cenowo gdzie zaczyna się golf. Co do plastiku na drzwiach - 100% zgoda, zaoszczędzili na tym materiale 2,5 euro a wygląda to jak gówno i to jedyne do czego bym się przyczepił chyba we wnętrzu tak na poważnie. Żeby boczki były jak z tego czym pokryty jest kokpit to odbiór wnętrza był by całkiem inny.