Wpis z mikrobloga

Właśnie jakiś debil z pisu się tłumaczy, że opozycja broniła do upadłego praw ubeków i dlatego zablokowała mównicę sejmową. Ja platformę mam w dupie, ale to co pis #!$%@? teraz to jest skandal i rację ma opozycja. Na pewno jest więcej ludzi, którzy tak jak ja, nie popirają kodu, platformy czy nowoczesnej, ale są przeciwko pisowi. Ja nie wiem, co będzie dalej, ale takiego syfu, bo ciężko o normalne słowa to jednak nie było dawno i ciekaw jestem czy społeczeństwo wreszcie przejrzy na oczy, czy dalej będzie głosować na takich ludzi jak np. Suski?
#bekazpisu #oswiadczenie
  • 5
Ja platformę mam w dupie


@Falcon888: Ta jasne.Jesteście bandą trolli która zaatakowała wykop i codziennie szkaluje PiS w każdy możliwy sposób jakby ktoś miał to łyknąć.Opozycja to żenada i robi z dupy problemy.Kazdy pretekst jest dobry.Powinni ich zamknąć za uniemożliwianie pracy demokratycznie wybranemu rządowi do #!$%@? nędzy a nie się cackać.
@SuperSkunk: No #!$%@? właśnie nie widzisz tego podziału? Zobacz do czego ci ludzie doprowadzili, ja na Platformę czy tam nowoczesną nie głosowałem, ale na pis tez nie i jak się człowiek nie zgadza z pis to jest lewak i komunista, a jak poprze rząd to prawdziwy patriota i tak dalej. Odzyskajmy wreszcie nasze rozumy i przestańmy głosować na idiotów, niezależnie pod jakim szyldem aktualnie występują.
Jesteście bandą trolli która zaatakowała wykop i codziennie szkaluje PiS w każdy możliwy sposób/Jakim trollem Pisu?Każdy kto krytykuje opozycję musi byc trollem pisu?

@SuperSkunk: klasyczny przykład hipokryzji. Gratuluję mistrzuniu!