Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny:
12 sierpnia 2010 odbyło się w niej nadzwyczajne posiedzenie Sejmu poświęcone pomocy dla poszkodowanych podczas powodzi na Dolnym Śląsku w sierpniu 2010 roku. Nie mogło się ono odbyć w Sali Posiedzeń, gdyż była ona wówczas remontowana.
A teraz Sala Posiedzeń jest zablokowana. Schowek na miotły, ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny: Wydaje mi się, że w tym wypadku niedemokratyczne jest blokowanie posiedzenia Sejmu przez śpiewanie kolęd na mównicy. Mimo, że jestem przeciwnikiem PiSu, to serio takie metody jakie prezentuje opozycja są według Ciebie czymś, co należy pochwalić?
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że w tym wypadku niedemokratyczne jest blokowanie posiedzenia Sejmu przez śpiewanie kolęd na mównicy.


@johny-kalesonny: #!$%@?ąc od tego że nie wiem w jaki sposób śpiewanie kolęd jest "niedemokratyczne", to to akurat działo się pośród posłów PiSu w Sali Kolumnowej.
  • Odpowiedz
Blokowanie mównicy, fotelu marszałka i niedopuszczanie, nielegalnymi metodami do głosowania. Demokracja według Po i .N


@Kamelot: Usunięcie posła z sali plenarnej za MÓWIENIE Z MÓWNICY to demokracja według PiS.
  • Odpowiedz
Raczej za pajacowanie.


@Kamelot: Czyżby? Marszałek poprosił o zdjęcie kartki i poseł od razu ją zdjął. Wyjaśnij więc, jakie pajacowanie miało miejsce po tym, jak poseł usłuchał marszałka?
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Kartka to tylko jeden z elementów. Nie chciał zacząć przemawiać. Jakieś komentarze, gesty, śmichy-chichy. Po prostu przedłużanie na siłę posiedzenia.
  • Odpowiedz