Wpis z mikrobloga

Nie chciał zacząć przemawiać. Jakieś komentarze, gesty, śmichy-chichy.


@Kamelot: Chyba oglądaliśmy inne nagranie. Na tym, które ja widziałem, marszałek wyrzucił go po tym, jak on bez kartki, bez gestów i śmichów-chichów zaczął przemawiać.
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Po zachowaniu o którym mówiłem coś zaczął mówić o Warszawie, no ale marszałek już tego nie mógł słyszeć, bo stracił cierpliwość i wyłączył mu mikrofon.
  • Odpowiedz
@ajuto00: Chodziło mi o to, że wyłączył mu mikrofon. Bez przesady, marszałek musi dbać o sprawne przeprowadzenie posiedzenia, być może nie było to konieczne, być może zbyt szybko o te kilka sekund ale z pewnością uzasadnione.
  • Odpowiedz
@Kamelot: nie może być, że mówisz, że zbyt szybko, ale uzasadnione, jeśli zbyt szybko, to nie jest uzasadnione po mojemu, mógł poczekać i nie podgrzewać atmosfery, myślę, że marszałek powinien także dyplomatycznie działać, nie wiem
  • Odpowiedz
@Kotlet_Rybny Patrze sobie przez ostatnie tygodnie co wyrabia PiS i tak przy każdym ich odpale myślę sobie: nie no, teraz to przegieli, przecież poparcie im poleci na łeb, na szyje. Później wchodze na wykop i patrzę, ze nadal sporo takich którzy ich bronią... Nawet nie wiem jak mam się czuć, ale chyba mi zwyczajnie smutno, bo niestety zmierzamy do tego, żeby Polska była znosna tylko dla wyborców pisu. Reszta ma się
  • Odpowiedz