Wpis z mikrobloga

@klokupk: @plazma: Od razu geniusze się znaleźli co myślą że jakby mi samochód nie odpalił to bym nie próbowała nawet naprawić tylko od razu zezłomowała xD
Niech to będzie odpowiedzią na wasze porady.
  • Odpowiedz
@Hannahalla ale ja tak nie pomyślałem. Wiem, że drzwi i tak do rozwalenia, nawet lepiej, bo mniej miejsca zajmie na śmietniku. Tylko przypuszczam, że można byłoby zastąpić trzpień czymś innym, chyba, że ta blaszka w zamku się zablokowała i się nie dało.
  • Odpowiedz
@klokupk: Ta blaszka w zamku się zablokowała. To, że na zdjęciu nie ma klamki nie oznacza że jej tam nie było. Po prostu tyle razy z nią walczyłam (niebieski też) że stwierdziłam że wymontuję i nie będzie mi przeszkadzać.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Ale też je będziecie wywalać? Mam nadzieje że szybciej pójdzie niż u mnie (,) choć muszę przyznać że trwałe to dziadostwo, ot jeden pozytyw ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia, z funkcjonowaniem to problem tylko wtedy jak farbą wali całą noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: wszystko sie da 3 razy wyciągałem te drzwi raz nawet po pijaku jak z kumplem sie zaklinowalismy a siku sie chciało xD metalowe framugi no ale cóż może coś poszło nie tak
  • Odpowiedz