Wpis z mikrobloga

#inpost nie daje rady. Paczka 3 dzień oznaczona jest statusem "Przekazana do umieszczenia w Paczkomacie" Ciekawe gdzie się teraz znajduje, u #kurier pod łóżkiem? Wczoraj wysłałem email, odpowiedzi brak. Dzisiaj atakuję infolinię ale numer wciąż zajęty, a na dokładkę dowiedziałem się, że właściciel tej firmy ma jakieś powiązania ze znanym politykiem #petru #gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@24xls Mają tyle zleceń przed świętami, że im miejsc w paczkomatach brakuje. Rozdają e-booki jeśli odbierzesz paczkę w przeciągu ilus tam godzin.
  • Odpowiedz
@arusm: Zaraz po przyjęciu paczki inpost wysłał info, że w przypadku braku miejsca wyślą stosowną informację, a nawet zaproponują alternatywną lokalizację. Właśnie dlatego brak paczki i brak informacji 3 dni po przekazaniu kurierowi jest niepokojący. Jakby coś im się nie zgrało w systemie albo paczka zaginęła :/
  • Odpowiedz
@24xls: Mi we wtorek wysłali info, że paczka czeka do którejś tam godziny w mobilnym paczkomacie, a ponieważ nie zdążyłam jej odebrać teraz mam taki komunikat jak Ty:/
  • Odpowiedz
@rdza: Doszła Twoja paczka? Moja jeszcze nie :/ ale przynajmniej zaczęli smsy wysyłać, że paczka nie zaginęła, tylko czeka na miejsce w pczakomacie... Ciekawe jak wyglądają prowizoryczne magazyny które musieli sobie zorganizować na ten okres.
  • Odpowiedz
@24xls: Właśnie z nią wróciłam do domu:) Generalnie to się nie dziwię, że nie wyrabiają, bo w moim punkcie odbioru jakieś 50m2 zawalone było paczkami, a do samego punktu odbioru stało (jak przyjechałam) jakieś 30 osób. Na szczęście organizacja w miarę dobra, czyli jeszcze jak stoisz w kolejce to szukają Twojej paczki i jak już ją masz to podpisujesz odbiór i cześć. Trochę gorzej mieli Ci, co płacą przy odbiorze bo
  • Odpowiedz
Odebrałem paczkę :) Podsumowanie: 13 grudnia paczka przybyła do mojego miasta, a w paczkomacie została umieszczona 19 grudnia przed wieczorem.
  • Odpowiedz