Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
niektórzy lewacy są naprawdę #!$%@? umysłowo. mam taką koleżankę ultralewaczke która ma ojca alkoholika i ogólnie jego rodzina to stare komuchy i esbecy. no i jak na alkoholika przystało #!$%@? swoją żonę, jak się nawali to mówi tej mojej koleżance że żałuje że takie gówno spłodził i tak dalej.

i wiecie co? ostatnio ta koleżanka mi powiedziała że go szanuje bo głosował na Razem. xD

#bekazlewactwa #bekazpodludzi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 17
  • Odpowiedz
Lewacy mają to do siebie, że jak dasz im klapsa na dziąsło z jednej strony, to każą Ci dać zaraz i z drugiej strony.


@TaoHosts: A ja myślałem, że tak mają konserwy, w końcu postępując zgodnie z naukami Jezusa: "jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi"
  • Odpowiedz
jajco: Bait słaby i na pewno nie tak zabawny jak fakt, że tysiące młodych, niezaradnych życiowo, rozmemłanych przegrywów i stulejmanów jest zafascynowane konserwatywno - liberalnym darwinizmem społecznym, który w praktyce jest systemem, w którym zostaliby zdeptani jak ostanie gówno. To jest dopiero prawdziwy fenomen, dwudziestoparoletnie #!$%@?, które popierają działanie na korzyść samców alfa. No dosłownie generacja kretynów.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Znam jeszcze lepszy przypadek. Mam kolegę, który jest ultra prawiakiem, który ma ojca alkoholika i jego rodzina
to stary komuch i esbecy. No i jak na alkocholika przystało #!$%@?ą swoją żonę, jak się nawali to molestuje analnie
mojego kolegę, sytuacja dzieje się od lat. I wiesz co? Ten kolega powiedział mi że go szanuje, bo głosował na Mariana xD
  • Odpowiedz