Wpis z mikrobloga

Mój brat byl osoba ktora przejmowala sie na zapas, czy przedłuża mu unowe o prace , jak bedzie w nowej pracy, co bedzie w przyszlosci z naszą mama ( byla sama w Polsce my na emigracji ). .No i któregoś dnia , dup dowiedział sie ze ma białaczkę, prawie 1,5 roku walki z choroba i #!$%@? wszystko w piach.Na koncu przed śmiercia gadaliśmy o zyciu ale jakos omijalismy temat śmierci.Podczas takiej rozmowy brat palnal ze jednym z jego największych błędów bylo ze sie przejmowal na zapas , na rzeczy na ktore nie mial wpływu czy na rzeczy ktore byly w odległej przyszłości.
Wczesniej mialem podobne nastawienie ,nie tak ekstremalne ale podobne.Od tego czasu wisi mi to. Nie ze na wszystko leje , olewam robote, czy mam terminy w dupie, nie porostu jeżeli mnie zwolnia z roboty , trudno co zrobic, popsuje mi sie telewizor tuz po gwarancji, trudno takie zycie, zerwie ze mną kobita ,trudno inne "matki tez maja piękne córki " a jak nikogo nie znajde to tez nie jest zle : niech zyje wolnosc :)

Tak jakos naszlo mnie na napisanie tego.

  • 72
@spokojnie_to_ja Ja chciałbym się przejmować chociaż troszkę. Od zawsze zyję wolno, pośród zwierząt i natury. Mam swiadomość perzemijania i wątpliwej wartości rzeczy materialnych. Wszystko jest dla mnie proste, uważam, że nie mam problemów bo takie, jakie mam to są malutkie sprawy. Jedyne, czego się boję to choroba moja, bliskich lub przedwczesna śmierć jednej z ukochanych osób. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak wielki ból odczuwa się po stracie brata.
@spokojnie_to_ja

Odkąd zacząłem wyznawać "xD" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie xD i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.

Kolos? xD
Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? xD
#!$%@? z roboty? xD
Wyśmiała cię jakaś laska na imprezie?
@SScherzo po pierwsze nie nazwałbym tego co zaszło porażką, po drugie nie olewam mojej obecnej, bardzo ją szanuje, po prostu chciałem w humorystyczny sposób przedstawić moje "not giving a fuck"

Zresztą, nawet jakby stało się tak jak Ty piszesz, najwidoczniej tak miało być, pół światu tego kwiatu
wspolczuje zrypanego myslenia, tak najlepiej miec #!$%@? na wszystko i byc przegrywem, to ze ktos sie martwi i stara i ulepsza to co w tym zlego nawet w obliczu smierci. Twoj brat uznal ze nie warto sie bylo starac bo zaraz umrze, ty to przejales i jeszze pewnie umierac nie zamierzasz ale #!$%@? juz masz na wszystko, to sobie zaszkodzisz tym i zamienisz sie w przegrywa o ile jeszcze nim nie jestes.
@spokojnie_to_ja codziennie przed snem pojawia mi się widok mojego dziadka w trumnie... To była dla mnie trauma, ponieważ rodzice kazali mi tam stać przez godzinę, gdy rodzina go zegnala, a mi było głupio odmówić ze względu na tatę... (zmarł jego ojciec)
rzejmowala sie na zapas, czy przedłuża mu unowe o prace , jak bedzie w nowej pracy,

eż czasami tak myślę że po kiego się przejmować wszystkim, mam taki głupi charakter że wszystkim się przejmuje na zapas zamiast cieszyć się życiem


@fireman2: @spokojnie_to_ja: @losBamberos88:
zupełnie jakbym czytał o sobie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No ale jeśli mi na czymś zależy (np. pracy, bo ją lubię lub