Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego wpisu, macie takie książki, które czytaliście z 5 razy i się wam nie nudzą? U mnie to Harry Potter od 3 części wzwyż, każdy tom czytany co najmniej 6-7 razy.


#ksiazki #pytanie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hiisi: Wiedźmin. Z sentymentu, ale też ze względu na wszystkie smaczki i kultowe teksty. Oprócz tego "Przypadki Robinsona Crusoe" - odkąd dostałem tę książkę w podstawówce na zakończenie klasy, to czytałem ją za każdym razem, gdy kończyły mi się jakieś nowości do czytania. Zgubiłem się w liczeniu gdzieś w okolicy dwudziestego przeczytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Felix_Felicis_ Też się staram, ale kończy się na tym że swoje ulubione serie czytam po dwa razy, ale przyjęłam praktykę że drugi raz jest po angielsku pod pretekstem pielęgnowania znajomości języka xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Felix_Felicis_ U mnie się sprawdza w sumie, teraz czekam aż będzie znana data wydania kolejnej części kroniki burzowego światła żeby przebrnąć przez tą gigantyczną wspanialość jeszcze raz. ()
  • Odpowiedz
@Hiisi: "Wyspy bezludne" Waldemara Łysiaka - od ponad dziesięciu lat w ciągu roku znajduję taki tydzień, że kupuję dobrą whisky (no... w miarę dobrą ;) i czytam tę książkę, uwielbiam!

No i tradycyjnie co święta, "Krótka historia prawie wszystkiego" Billa Brysona.
  • Odpowiedz