Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mno kompot, czy co tam tylko macie. Dostalem podwyzke i to calkiem przyzwoita. Taka wyplate to ja moge miec.

Tylko pies z tego jak pewnie po swietach mnie zwolnia bo redukcja zalogi sie szykuje :D

Zaraz ide do biura bo mnie wezwano i oznajmia mi wyniki rekrutacji na ktora aplikowalem. Osobiscie wiem ze mnie nie wezma ale i tak pojde sie upewnic.
#chwalesie #uk #namarinwuk #pracbaza #emigracja #barnsley
  • 20
@sorek: Wołam. Zabrakło punktów więc mnie nie wzięli. Spodziewałem się tego. Wyrównali mi za to stawkę do tych kontraktowych (9,49) ale podejrzewam że do końca tygodnia tylko popracuję bo zwolnienia.
@sorek: Wszyscy wokoło o tym mówią. Nie tylko Polacy, ludzie którzy tam wracają co roku i mówią że co roku jest to samo. W Agencji mi też powiedzieli że nie wiedzą kiedy dokładnie ale jeśli chcę lecieć do Polski to żebym swobodnie bookował bilet bo będą zwalniać, nie wiedzą kogo i nie wiedzą kiedy.

Zaprosili mnie na kwiecień przyszłego roku.

Także jestem psychicznie przygotowany na taką ewentualność.
@Namarin: Zwolnień jako takich tam raczej nie ma, ale jest obcinanie godzin do granic gdzie ludzie sami rezygnują. Bo co to za praca z 8-16 czasem 24 godzinami w tygodniu.

Udało się zebrać gotówkę na kurs o którym rozmawialiśmy?