Wpis z mikrobloga

Co te #nintendo to ja nawet nie ...

KONKURS "POLSKI POKEMON" - #2 nagroda

Przedstawiamy drugą nagrodę w naszym konkursie - polską formę Unowna. Oto treść pracy wraz z dołączonym rysunkiem:

"W okresie II Wojny Światowej, kiedy Polska była pod okupacją niemiecką, Arceus, zainteresowany sprawami ziemskimi, obserwował zachowanie ludzi w sytuacji zniewolenia. Najbardziej jednak jego uwagę przykuło państwo polskie, którego mieszkańcy pokazywali swą odwagę malując w różnych miejscach swój dziwny znak, który był dla niego obcy. Zachwycony ich odwagą postanowił ich wesprzeć, nie chciał jednak fizycznie ingerować w sprawy ludzi, ponieważ był ciekaw, co są w stanie dokonać własną siłą i determinacją. Arceus stworzył więc nową formę pokemona Unown, która wyglądała jak ten dla Polaków bardzo ważny symbol nadziei na odzyskanie niepodległości. Wypuścił je na terenach, gdzie niektórzy zaczynali tracić nadzieję, aby pokazać im, że stwórca jest po ich stronie."


#neuropa #polityka #polskawalczaca #pokemon
Goofas - Co te #nintendo to ja nawet nie ...

 KONKURS "POLSKI POKEMON" - #2 nagroda...

źródło: comment_8Z4BVnQRPGe9mhCD2Zlm6qq1fNp1V7P2.jpg

Pobierz
  • 19
@Goofas: usunęli xD

„Z uwagi na wiele wulgarnych, złośliwych i prześmiewczych komentarzy w związku z nagrodą w konkursie "Polski Pokemon" zdecydowaliśmy się usunąć pracę z naszej osi czasu. Jednocześnie przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się w jakiś sposób dotknięci - nie było to naszą, ani, jak sądzimy, autora pracy intencją. Pragniemy też podkreślić, że w konkursie poziom zdolności plastycznych był tylko jednym z kryteriów, obok m.in. niebanalnego pomysłu na symbol Polski i
@The_Riddler: spoko. To ja idę zgłaszać każdą firmę od odzieży patriotycznej, każdego tatuażystę, który chociaż raz wykonał ten znak na kimś i każdego idiotę, który obok tego znaku pisze "Polska dla Polaków".