Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Odkryłam dlaczego macie takie problemy z kobietami.
Po prostu WYMAGACIE OD KOBIET BY BYŁY MĘŻCZYZNAMI, by się dopasowały do was, by były kumplami z którymi możecie pograc w gry, porozwiązywać całki, pobekać. By na pierwszym miejscu stawiały logikę i by ich emocje były wyciszone i niekłopotliwe dla nikogo. Tylko, że , ewolucyjnym sukcesem jest kobieta wrażliwa (bo będzie wrażliwa na potrzeby dziecka) uczuciowa (przywiązanie do partnera, więc też emocje muszą u niej działać) tak to wymyśliła natura. Jak w ogóle chcecie sie brać za kobiety to musicie zrozumieć, ze czasem będą postepować wg emocji a nie logiki, bo tak to już jest wymyślone przez naturę. Matka musi bronić dziecka, musi być emocjonalna, bo emocje wyzwalają pewne konieczne odruchy. Poza tym empatia. Kobieta będzie płakać na filmie bo sie wczuwa w rolę innej osoby i to jest dobre, bo powinna zwracać uwagę na stany emocjonalne innych osób i je wspierać, zwłaszcza męża.
Dlaczego nie pozwalacie kobietom być kobietami? Kobieta nie wymaga byście sie wzruszali na filmie, rozróżniali osiem odcieni niebieskiego i byli takie ja one. To, że emocje silniej na nas wpływają to nie jest ułomność tylko tak ma być. Wrażliwość kobieca potrzebuje męskiej logiki, a męska logika potrzebuje wrażliwości kobiecej. A jak nie pasuje to są teraz bardzo ładne lalki ludzkich rozmiarów, laski 10/10. #logikarozowychpaskow # zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 32
Jak w ogóle chcecie sie brać za kobiety to musicie zrozumieć, ze czasem będą postepować wg emocji a nie logiki, bo tak to już jest wymyślone przez naturę.


@TaoHosts: spoko, czyli jak Enrique zauroczy kobietę swoim czarodziejskim, szarmanckim uśmiechem, to #!$%@? możemy zrobić, bo z emocjami nie wygramy, gdzie tu szukać logiki... chciałbym by moja dziewczyna była dla mnie kumplem, żoną, kochanką, wszystkim poprostu...

zacytuje @Xantie #pdk ( ͡° ͜
by były kumplami z którymi możecie pograc w gry, porozwiązywać całki, pobekać.


@AnonimoweMirkoWyznania: TYLKO NIE CAŁKI! reszta spoko. Wpis szanuję, zgadzam się do momentu oczywiście, kiedy emocje powodują zdradę czy przemoc słowną czy awantury o nic. Pisałam gdzies już o tym, że nie wiem z czego wynika fakt, że kobiety zaczynają nienawidzić stereotypowych męskich cech mężczyzn, a mężczyźni stereotypowych kobiecych cech kobiet. Ciekawe, czy są jakieś badania na ten temat :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Odróżniam pińset odcieni niebieskiego i myślę, że większosć samców odróżnia, tylko po cholerę drążyć temat i wnikać w niuanse jak mowa o ogólnych właściwościach przedmiotu? Owszem jak już dochodzimy do podpunktu pod tytułem: barwa, odcień, nasycenie, jasność itp. danego przedmiotu najlepiej w kontekście innego przedmiotu żeby było porównanie, tu owszem można puścić wodze fantazji i bawić się do usranej śmierci, ale cholera w codziennych rozmowach nie dekorujesz wnętrza i nie