Wpis z mikrobloga

Kiedyś podbił do mnie jakiś dres i pogadaliśmy sobie o głupotach, tak normalnie. Na koniec wywiązał się taki dialog:
D: Masz 2zł?
J: Nawet na papierosa nie mam xD
D: To weź sobie (wyciąga garść drobnych)
J: Nie no co ty, nie chce
D: Bierz #!$%@? 2zł
I mi dał 2zł xD
#gownowpis
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BongoRozsadku
@yourgrandma
@ufoludek-zkosmosu

Do mnie się ostatnio zul przysiadł na przystanku. Wciety gada gada do mnie,ze ładna Pani itd. Jestem beznadziejna bo stwierdziłam "nie będę wredna. Pogadam z nim póki mój autobus nie przyjedzie". No i gadam, dałam mu papierosa... I nadjeżdża mój autobus i gość wciety ale mówi "taka Pani ładna i miła, Pani weźmie. Sam malowałem, a tu żeby nie suszylo" xD i dał mi bombkę i
  • Odpowiedz
@gosiage: wyślij fotki na pw to sprawdzę czy Pan Żuł miał racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to dużo ludzi zagaduje do mnie na ulicy (starsze panie, żule, dresiki) ale zawsze grzecznie i czasami można miło porozmawiać
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: mam u rodziców, ale lada dzień będziemy ubierać choinkę to znajdę ją i zrobię zdjęcie. Wołaj mnie 24 grudnia bo wtedy na 100% będę u nich i będzie wisieć na choince i będę mogła zrobić zdjęcie od ręki (ja choinki nie ubieram w tym roku)
  • Odpowiedz
@simon999: moja moja :) A może spotkała tego samego żula? Albo może nie wiem, moze na tych samych zajeciach robili? Spotkałam gościa na Stegnach (Warszawa) na ulicy Bonifacego, przystanek Batumi w stronę Sadyby BestMall
  • Odpowiedz