Wpis z mikrobloga

@kaeres: Mój kuzyn ma 22 lata i 6-letniego brata i kolejne rodzeństwo w drodze, jego rodzice się bardzo cieszą. ;P Tylko akurat ciocia ma 40 lat, młodo urodziła pierwsze dziecko. A inna ciocia ma siostrę w wieku swojej młodszej córki. Tylko będziesz dla młodego albo młodej bardziej jak druga mama niż siostra. :/
  • Odpowiedz
@kaeres przez 15 lat byłam jedynaczką i rodzynkiem w rodzinie bo sami chłopcy dookoła. wyobraź sobie co się ze mną działo, kiedy dowiedziałam się, że będę miała brata. oszalałam ze szczęścia, inaczej tego nazwać nie można, całą ciążę przechodziłam jakby to była moja własna. a teraz wyobraź sobie co się ze mną działo kiedy 2 lata później dowiedziałam się, że będę miała siostrę xD to teraz moje oczka w głowie, wszystkie
  • Odpowiedz
  • 3
@kaeres Mam siostrę 20 lat młodszą. Kocham nad życie :)
Przygotuj się na wielokrotne tłumaczenie że to nie twoje dziecko gdy będziesz chodziła na spacery, do zoo itp. Nie mam własnych dzieci więc dla mnie to wspaniałe mieć osobę, o którą można się tak troszczyć. Zobaczysz, że będzie super.
  • Odpowiedz
@kaeres: mój ojciec z drugą żoną postarał się o dodatkowe (przyrodnie) rodzeństwo dla mnie kiedy miałam 21 lat, a później poprawił - kiedy miałam 23. Jest mi to w zasadzie obojętne bo i tak od dekady nie mieszkam w rodzinnym mieście. Jedyne co się zmieniło przy pierwszym dużo młodszym rodzeństwie to wysokość alimentów, a nie było łatwo bo #studbaza
  • Odpowiedz
  • 3
@kaeres moja babcia ma ponad dwadzieścia lat młodszą siostrę. I w ten sposób "kuzynka", z którą razem chodziłem do klasy jest tak na prawdę moją ciocią, a kuzynką mojej mamy.
  • Odpowiedz
@kaeres: mam siostrę 20 lat starszą, szczerze jej współczuję, m.in. dlatego, że do końca życia będzie miała przyczepioną na ulicy/sklepie łatkę tego, że jest moją matką a nie siostrą, bądźmy szczerzy to raczej dla niej krzywdzące
  • Odpowiedz