Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem blisko końca studiów których nienawidzę, powinienem je skończyć teraz, ale nie napisałem pracy i zrobię to za rok (może, o ile wcześniej nie rzucę tego w cholerę). W pracy przenieśli mnie do innego zespołu, w którym totalnie nie potrafię się odnaleźć, na wszelkie pytania dostaje odpowiedzi jakbym już to wszystko umiał i nic moje dopytywanie nie daje, przez co przez ponad miesiąc nic nie ruszyłem, ani dalej nic z tego nie umiem, więc o jakichś sensownych zajęciach tam nie ma mowy. Przez te dwie rzeczy jestem zdołowany, sfrustrowany i mocno przybity. Mam teraz wolny weekend, który spędzam sam w mieszkaniu, bo dziewczyna pojechała na 2 dni do domu. Od rana do wieczora siedzę na sofie z laptopem na kolanach. Jedyne co robię to wchodzenie co chwilę na wykop i facebook, a potem zagranie przez chwilę w jakąś grę. I co pół godziny pętla się powtarza. Nie mam żadnych zainteresowań, ani żadnego hobby. Ja już dłużej tak nie mogę, chciałbym chociaż jakieś hobby znaleźć, żeby móc odreagować to co się dzieje na uczelni czy w pracy, a nie potrafię nic znaleźć, siedzę jedynie przed kompem i nic nie robię. Nie mam pomysłu co ze sobą zrobić...
#feels #przegryw #hobby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach