Wpis z mikrobloga

O #!$%@? xD

Pamiętacie jeszcze może #pizzagate?

Wiecie, tę aferę co to miała Stanami w posadach zatrząść?

W którą jeszcze dwa tygodnie temu absolutnie fanatycznie wierzyło pół wykopu?

I o której wszyscy "nagle" "zapomnieli"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W wykopalisku dogorywa to znalezisko - zwykle "artykuły" na temat piccygejt omijam, no bo #!$%@? bez przesady, ale tutaj źródłem jest NYT - więc rzuciłem okiem. Artykuł rozprawia się z co bardziej popularnymi mitami, ale zaciekawiło mnie w nim coś innego.

Nie znalazłem póki co informacji na ten temat na wypoku (co mnie zresztą absolutnie nie dziwi, w końcu wykop to przystań nierzalerznie myźlących), więc... cóż - bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Pizzę, oczywiście. Mniam mniam.

http://www.nytimes.com/2016/12/05/business/media/comet-ping-pong-pizza-shooting-fake-news-consequences.html

Wiedzieliście, że parę dni temu jeden z amerykańskich nierzalerznie myźlących piccagejtodetektywów z forczana wpadł do rzeczonej pizzerii z bronią palną w misji ratowania biednych dzieci gwałconych na zapleczu?

Których, o wielkie zaskoczenie, tam nie znalazł? xD

#neuropa #4konserwy #polityka #pizzagate
  • 20
Wiedzieliście, że parę dni temu jeden z amerykańskich nierzalerznie myźlących piccagejtodetektywów z forczana wpadł do rzeczonej pizzerii z bronią palną w misji ratowania biednych dzieci gwałconych na zapleczu?

Których, o wielkie zaskoczenie, tam nie znalazł? xD

@mnik1: To chyba oczywiste. Albo on miał ich za idiotów, albo sam nie był zbyt bystry. Jeżeli media na całym świecie trąbią o aferze, to przecież nie będą tam siedzieć i czekać na gości. Pierwsze
@asasello: to on. założył konto foliarz żeby mówić o pizzy i dostał bana ale mu anulowali bo twierdził, że założył konto żeby nie być szkalowany za rurkę. wtedy usunął goaskalice i teraz działa na foliarzu. zresztą on się z tym nie kryje za bardzo. jak przeszukasz jego wpisy z początku pizagate to zobaczysz
I o której wszyscy "nagle" "zapomnieli"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mnik1: nikt nie zapomniał, #pizzagate to prawda, sama prawda i tylko prawda - a teraz się dopiero ZACZNIE, rozumiesz
ZAAAAAAAAAAAACZNIE SIĘ !!! oszołomy połączyły #pizzagate z 9/11 - za rok o tej porze będziemy mieli rozpisane z datami nazwiskami całą gównoburze do wojny secesyjnej.

mame-nie-teraz.jpg
Wiedzieliście, że parę dni temu jeden z amerykańskich nierzalerznie myźlących piccagejtodetektywów z forczana wpadł do rzeczonej pizzerii z bronią palną w misji ratowania biednych dzieci gwałconych na zapleczu?

Których, o wielkie zaskoczenie, tam nie znalazł? xD


@mnik1: Przecież to był fejk. Also "NYC". Prośba.