Wpis z mikrobloga

@grecki: Ale bądź po prostu uczciwy i nie pisz w temacie: "Rowerowe wakacje w Nowej Zelandii na mój koszt", podczas gdy trzeba mieć jakieś minimum 6000 zł, bo 4800 to sam przelot bez roweru. Jak ktoś tyle ma, a pomysł wypali, to może i warto, tylko ja bym nie zaufał komuś, kto z góry wprowadza mnie w błąd. Choćbyś fundował absolutnie wszystko, to i tak trzeba mieć na własne, indywidualne
@grecki: Super, bardzo się cieszę, niemniej na razie to ty mnie okradłeś z 15 minut życia w imię nie-wiem-#!$%@?-czego – wyświetleń? Gdybyś nie skłamał, to bym nie kliknął, nie oglądnął i "nie zostałbym odsiany".
A gdybym miał 5000 zł na same wakacje, to bym po prostu zrobił sobie nie 3 tygodniowy, ale 3 miesięczny tour po Europie. Pewnie kiedyś.
Info dla osób z Polski: Trzeba sobie tylko zafundować przelot z rowerem


@Szaber: Rzeczywiście, straszne;) Daj spokój, Szaber, kilka dni na rowerze w NZ za 5 tysi w dodatku z kimś kto jest zajarany tematem i mieszka tam na stałe to moim zdaniem fajna sprawa. Nawet jeśli Cie nie stać - to kasę się odda, a wspomnienia pozostaną.

@grecki: Fajny pomysł, trzymam kciuki za dobraną ekipę!:)
@rdza: No to czemu nie skorzystasz? Czemu pieniędzy nie pożyczysz? Gdybym miał wydać > 5000 zł, to myślę, że jednak więcej wspomnień przywiózłbym z 3-miesięcznej wycieczki po Europie. Swego nie znacie, a na cudze się napalacie, chyba że się mylę i większość ma już Europę odhaczoną...
@Szaber: A skąd wiesz, że nie napisałam do greckiego?;)

Gdybym miał wydać > 5000 zł, to myślę, że jednak więcej wspomnień przywiózłbym z 3-miesięcznej wycieczki po Europie.


@Szaber: Jasne, a ktoś inny za 5 tys. kupiłby sobie naszyjnik z naturalnymi perłami, a jeszcze ktoś inny stwierdziłby, że taką kasę lepiej wydać na święta.
Swoją drogą, to jeszcze na studiach na stopa zjeździłam prawie całą Europę (oprócz Kraju Basków) i dwa
@grecki: fundujesz świetne wakacje w okazyjnej cenie, które będzie się wspominać całe życie, a wykopki nadal bóldupią, że hurr durr nie za darmo.

Z chęcią bym się wybrał, ale raczej potrzebnej formy do wakacji nie wyrobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fundujesz świetne wakacje w okazyjnej cenie


@Clefairy: Mnie nie chodzi o cenę, tylko kłamstwo dla wyświetleń. Wystarczył uczciwy tytuł + info we wpisie, że "nie funduje przelotu z rowerem" i wszystko gra! – życzę powodzenia i chętnie pooglądam relacje!

Poza tym on niczego nie funduje. On szuka sponsorów na samochód, pomoc techniczną i – co mnie już dziwi – jedzenie. Średnia dzienna < 150 km. Jednorazowo mogę tyle przejechać na wodzie
S.....r - > fundujesz świetne wakacje w okazyjnej cenie

@Clefairy: Mnie nie chodzi...

źródło: comment_DOlrTtXwzRvZrI6g1HE7XvgFcNb9oKrM.jpg

Pobierz