Wpis z mikrobloga

Ciężka noc za nami, niestety wychodzimy tylko 1/3, trzeba się odegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzisiaj znów sporo gierek, jednak większość nieobstawialnych. Esencją niech będą te 2 typy.

Jazz pomimo braku Hilla, oraz Favorsa powinni poradzić sobie z przeciętnymi Kings. Do gry wraca Gordon Hayward, a teren w Utah nie jest gościnny dla nikogo. Przed sezonem stawiałem Jazzmanów w roli czarnego konia na zachodzie i powoli wychodzi na moje, bilans 14-10 pokazuje, że mogą być groźni dla każdego. Kontuzje podbijają kurs, który w normalnych warunkach oscylował by pewnie ok 1.2, tylko brać.
Drugi typ to najniższa z możliwych linii w ofercie beta dla tego meczu. Warriors sami są w stanie rzucić 120 punktów nie zależnie z kim grają. Zmęczeni kontuzjami Grizzlies na pewno powalczą, ale liczę że szalona ekipa Dubs da o sobie znać za linią rzutów za 3. Linia 202,5 jak najbardziej do zamknięcia.

No to zostawiamy plusiki oraz swoje cenne uwagi, jeżeli takowe będą. Miejmy nadzieję, że Buk będzie dzisiaj łaskawy.
#bukmacherka
Pobierz mihaaaa - Ciężka noc za nami, niestety wychodzimy tylko 1/3, trzeba się odegrać ( ͡° ...
źródło: comment_ZefMAira7Itrj41XYwuftpf2NnG9KI1S.jpg
  • 5
@mihaaaa: Jak ktoś nie lubi overów to po niższym kursie 1.30 można GSW jako drużyna z największą ilością pkt w jednej kwarcie, ogólnie ja dzisiaj próbuję tylko największa ilość pkt w kwarcie na GSW, Rockets, Clippers, Cavs i Spurs ako coś ponad 4, za drobne dla zabawy :)