Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: dokładnie. Chociaż z tej miejscówki widać i zachodnią obwodnicę (nowy most), i hutę, i elektrociepłownię, i pewnie X wieżowców z różnych dzielnic, i chyba nawet wawel można dostrzec, ale przydałaby się do takich obserwacji lepsza pogoda no i jakaś lornetka :)
@PMV_Norway: mi tam właśnie się marzy jakiś wyjazd gdzieś na dłużej (tydzień-dwa), gdzie powietrze powinno być czyste, aby właśnie na własnej skórze sprawdzić jak wygląda sprawa z krakowskim powietrzem, i czy to, że mam 365 dni w roku katar to czy to nie przypadkiem od tego :P
@tresor: akurat na zdjęciu nie widać tego mostu, który jest elementem wschodniej obwodnicy, jest za drzewem po prawej. Ale na żywo go widać bez "wspomagaczy" :)
@noriad no to powiem Ci tak. Nie wiem gdzie w Krk mieszkasz w jakiej okolicy, bo w okolicach kurdwanowa woli i piasków nie jest źle. Na górce z przewiewem. Ale jak przyjechałem ostatnio do rodziców to masakra. Zresztą w Krk ciągle na lekach a po wyjeździe wszystko odstawilem
@PMV_Norway: Grzegórzki, jedyne co mnie ratuje, to dość dużo drzew no i bliskość Wisły, ale z drugiej strony zbytnio przewiewnie nie jest bo nisko ;) Ale za to mam dom rodzinny pod Krakowem, na ostatnim wywyższeniu przed Myślenicami, i tam jednak to powietrze jest trochę inne, bo wszystko idzie w dół.