Wpis z mikrobloga

No elo xD

Niezła afera się rozpętała, ale to dobrze. Pokazała, że jednak zdecydowanej większości uczestników wykopoczty zależy na spersonalizowanym liście i drobnych upominkach, a nie na wartości materialnej.

@qmox otworzył paczkę, nad którą sporo kmniłem i starałem się, ale niestety mu nie podpasowała, czemu dał wyraz w swoim poście. Poniosły go emocje, zdarza się. Jedyne co mogę mu zarzucić to fakt, że wdał się w dyskusje, co podejrzewam musiało go kosztować sporo nerwów.

Chciałbym tutaj podziękować wszytskim z was, którzy stanęli w mojej obronie plusami, komentarzami czy prywatnymi wiadomościami. Przywracacie wiarę w ludzi, dla takich jak wy jestem na mirko ( )

Ale proszę, nie najeżdżajcie, nie obrażajcie @qmox - wytykacie mu, że mnie publicznie szkaluje, a sami robicie to samo. Jest młody, nie zna życia, ale właśnie dostał porządną lekcję, tylko może wyciągnąć niewłaściwe wnioski.

Co do upublicznienia mojego listu - tajemnica korespondencji obowiązuje osoby trzecie, które nie są tu stronami. Oprócz tego w liście nie było żadnej informacji mającej znamiona danych osobowych objętych ochroną, dlatego miał pełne prawo udostępnić ten list. Powiem więcej - bardzo się cieszę z tego powodu. Dlatego znowu apeluje, nie linczujcie go za to. Ma moje nazwisko, adres, numer telefonu - ale ich nie wrzucił. Szanuję mocno, pewnie nie każdy by się tak zachował.

Jeżeli chodzi o wartość paczki, to było ustalone ok 30zł i tyle mnie wyniosła - wbrew pozorom ta książeczka nie kosztowała 5 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy mogłem wydać więcej albo mniej? Oczywiście, ale kupiłem tylko to, co potrzebowałem do paczki. Nie więcej, nie mniej. Ci z was, którzy mi zarzucają cebulactwo i jechanie po taniości - proszeni są o kopnięcie się piętą w czoło, ponieważ baaaardzo nie rozumiecie o co chodzi w wykopoczcie.

Nie miałem czasu wczoraj śledzić tego, co się działo pod postem, ale po zastanowieniu wiem, że ostatnie zdanie mojego komentarza trzeba zmienić - warto było. Cholernie warto było. Gdybym miał teraz znowu wysyłać tę paczkę, to nic w niej bym nie zmieniał.

#wykopoczta
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antyperspirant: Nie śledziłem od początku tej całej wykopoczty, a teraz codziennie w gorących pojawia się czyjś ból d--y, że paczka taka, śmiaka i owaka. Zastanawiam się po cholerę w ogóle wysyłać prezenty jakimś anonom z internetu? To już lepiej dać przecież komuś z rodziny, czy znajomym, którzy się niekoniecznie tego będą spodziewać i nie będą potem mieli pretensji. Przypomina mi się robienie paczek w dla kolegów z klasy, tak samo
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Gdybyś mi wysłał coś takiego, to wziąłbym urlop, zapakował się z tą paczką w samochód i do ciebie podjechał, pokroiłbym Ci tą pietruszkę, wrzucił do soku jabłkowego, zalał żelatyną, posypał kwaskiem i kazał ci to w--------ć oczywiście wszystko w ramach żartu i dobrej zabawy. Tylko ciekawe kto wtedy by się śmiał i uważał, że to dobry performance.
Kiedy wreszcie zrozumiesz, że wysyłanie takiego szitu jest idiotyczne? Tłumaczysz się, że
  • Odpowiedz
  • 32
@Antyperspirant:

Jak patrze na takie paczki jak twoja, to ciesze sie, ze nie bralem udzialu. K---a, jak ja bym robil paczke, to bym kogos przestalkowal, przeczytal fora o zainteresowaniach tej osoby i kupil cos sensownego, zeby tej osobie bylo milo. A ty wymysliles list w 10 minut, wrzuciles do paczki niepotrzebne rzeczy z kuchni i ksiazeczke dla dzieci, i jeszcze wielce oburzony.

Wiesz co jest w tym najgorsze? Ze piszesz,
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Szkoda, że nie otagowałeś tego wpisu tagiem #gownowpis, bo ktoś mógłby Ci w przyszłym roku wysłać g---o w papierku po cukierku. Wiesz, taki hehe śmieszny, zindywidualizowany prezencik.

  • Odpowiedz
@iamsearchingforthetruth: A ja myślałem że chodzi o to żeby komuś sprawić tą paczką przyjemność a nie zakpić i kogoś rozczarować. Hehe, lubisz żelki i cydr masz tu kwasek i pietruszkę i sobie zrób hehe, życia nie znasz młody, zaparz sagi. Zaskoczenie bardzo mocno, list taki oryginalny. Humor taki wysublimowany...
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: niedość że z------ś paczkę całkowicie to masz jeszcze czelność pouczać adresata i mu ubliżać. Zastanów się nad tym, kto tutaj zachowuje się jak puste dziecko. Nie brałem na szczęście udziału w wykopoczcie i całe szczęście, bo mogłem trafić na ciebie, ale obserwuję co ludzie sobie wysyłają i bardzo często jest to jakieś regionalne p--o. Znając ciebie w-------ś do paczki kilogram piasku i kazał najpierw wytopić sobie z niego butelkę,
  • Odpowiedz
mimo, że jestem przepełniony ironią, sarkazmem i ogólną nienawiścią do wszystkich, to zrobienie takiej paczki to już po prostu zwykłe k------o i bycie chujem - nawet z tym pedalskim "hehe" listem.
  • Odpowiedz
@durielek: dlaczego wyrzuciłbyś dobrą pietruszkę do śmieci? ( ͡° ʖ̯ ͡°) pietruszkę można wrzucić do zupy, z drożdży zrobić pizzę, a sokiem ugasić pragnienie po szaleństwach sobotniej nocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz