Wpis z mikrobloga

No elo xD

Niezła afera się rozpętała, ale to dobrze. Pokazała, że jednak zdecydowanej większości uczestników wykopoczty zależy na spersonalizowanym liście i drobnych upominkach, a nie na wartości materialnej.

@qmox otworzył paczkę, nad którą sporo kmniłem i starałem się, ale niestety mu nie podpasowała, czemu dał wyraz w swoim poście. Poniosły go emocje, zdarza się. Jedyne co mogę mu zarzucić to fakt, że wdał się w dyskusje, co podejrzewam musiało go kosztować sporo nerwów.

Chciałbym tutaj podziękować wszytskim z was, którzy stanęli w mojej obronie plusami, komentarzami czy prywatnymi wiadomościami. Przywracacie wiarę w ludzi, dla takich jak wy jestem na mirko ( )

Ale proszę, nie najeżdżajcie, nie obrażajcie @qmox - wytykacie mu, że mnie publicznie szkaluje, a sami robicie to samo. Jest młody, nie zna życia, ale właśnie dostał porządną lekcję, tylko może wyciągnąć niewłaściwe wnioski.

Co do upublicznienia mojego listu - tajemnica korespondencji obowiązuje osoby trzecie, które nie są tu stronami. Oprócz tego w liście nie było żadnej informacji mającej znamiona danych osobowych objętych ochroną, dlatego miał pełne prawo udostępnić ten list. Powiem więcej - bardzo się cieszę z tego powodu. Dlatego znowu apeluje, nie linczujcie go za to. Ma moje nazwisko, adres, numer telefonu - ale ich nie wrzucił. Szanuję mocno, pewnie nie każdy by się tak zachował.

Jeżeli chodzi o wartość paczki, to było ustalone ok 30zł i tyle mnie wyniosła - wbrew pozorom ta książeczka nie kosztowała 5 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy mogłem wydać więcej albo mniej? Oczywiście, ale kupiłem tylko to, co potrzebowałem do paczki. Nie więcej, nie mniej. Ci z was, którzy mi zarzucają cebulactwo i jechanie po taniości - proszeni są o kopnięcie się piętą w czoło, ponieważ baaaardzo nie rozumiecie o co chodzi w wykopoczcie.

Nie miałem czasu wczoraj śledzić tego, co się działo pod postem, ale po zastanowieniu wiem, że ostatnie zdanie mojego komentarza trzeba zmienić - warto było. Cholernie warto było. Gdybym miał teraz znowu wysyłać tę paczkę, to nic w niej bym nie zmieniał.

#wykopoczta
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antyperspirant nakładaly się stuleje jak ktoś 5kg Haribo dostał j jak to tak ktoś śmie nu dac pietruszkę. Laptopa #!$%@? dawać bo mam zainteresowania elektroniczne i ps4 w zestawie bo dodatkowo gejmingowe
  • Odpowiedz
  • 39
@Antyperspirant Gdyby napisał że lubi czekoladę to pewnie nasrałbyś mu do tej paczki ( ͡° ʖ̯ ͡°) I jeszcze jakieś głupie teksty o tym, że jest młody i nie zna życia...Chyba nie zna ale #!$%@?ów z wykopu.
  • Odpowiedz
Może rzeczywiście postąpiłem zbyt pochopnie, przepraszam


@qmox: nie masz za co przepraszać. Miałeś pecha, bo wykopowy hivemind ubzdurał sobie, że jesteś cebulakiem co chce rolexa w paczce i zaczęli po Tobie jechać, a jak post z pojazdem ma jakieś 100 plusów, to uruchamia się myślenie grupowe i ludzie plusują, bo jak tylu przyznało rację, to pewnie ją mają. Zero refleksji. Nie, nie mieli racji i nie, nie jesteś cebulakiem. Masz
  • Odpowiedz
@wlaczkomputer: @MasterSoundBlaster: Popieram w całej rozciągłości.
Upominek był żenujący i całkowicie rozumiem rozczarowanie odbiorcy. Za 30zł można kupić całkiem fajny prezent, zamiast wydawać połowę tej sumy na książeczkę z obrazkami dla dorosłego, prawdopodobnie bezdzietnego mężczyzny. Podejrzewam, że odbiorca nie liczył na jakieś kokosy, ale na pewno liczył, ze ktoś z niego nie zakpi. Szkoda mi go. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Moim zdaniem @Antyperspirant za bardzo się skupiłeś na tym, jaki to TY jesteś oryginalny i zabawny, a nie na tym, co ucieszy @qmox. Bardzo egoistycznie podszedłeś do tematu i oczekujesz, że każdy ma zrozumieć Twoje poczucie humoru i żarty, które niestety nie są uniwersalne. Zrobiłeś przykry numer mirkowi. To jest tak jakby w podstawówce podczas mikołajek wszyscy dostali coś fajnego a jeden dzieciak papier toaletowy i mydło (autentyk). To
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: rozumiem twoją koncepcję, ale nie robisz wykopaczki dla siebie tylko dla kogoś. Napisał, e lubi żelki to mogłeś mu wysłać jakieś harribo czy jak nie masz na to pieniędzy to jakieś inne tańsze niż te 5zł, a ty mu #!$%@? wysłałeś gościu pietruszkę i każesz wyciągać z tego życiowe lekcje, no chyba cię #!$%@?ło typie xD twoja paczka niczym się nie różni od wysłania komuś worka cebuli.
  • Odpowiedz
@Antyperspirant Sam rok temu brałem udział w zabawie, i dostalem fajną paczkę i taką też wysłałem. Problemem w twojej paczce jest to, że nie dorzuciłes niczego sensownego do tych śmiesznych rupieci. Pamiętam jak przygotowywałem moje pudełko, to poza heheszkami wrzuciłem też kilka rzeczy które na prawdę mogly sie mojemu odbiorcy przydać. Mogłeś dorzucić chociaż porządna butelke cydru plus jakieś extra żelki. I tak jak juz @wlaczkomputer zauważył, nie podoba mi
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Jakbyś chciał, żeby gość zrobił sobie cydr, to byś mu kupił w necie za 5zł paczkę drożdży winiarskich albo cydrowniczych. Do tego za kolejne 3zł dorzucił rurkę fermentacyjną i razem z tym sokiem jabłkowym faktycznie gość miałby prowizoryczny zestaw do zrobienia cydru. To by był fajny, niedrogi ale spersonalizowany prezent, którym pokazałbyś zaangażowanie. Wrzucenie paczki drożdży piekarskich do pudełka i napisanie w liście "hehe jak cydr to drożdże co
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Ani to śmieszne, ani to miłe, ani to przydatne. Co z tego że paczka była spersonalizowana (z bardzo specyficznym poczuciem humoru) skoro nie sprawiła odbiorcy radości ani żadnych pozytywnych emocji?
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Dobra, zapoznałem się z tematem i serio się zastanawiam jak można wziąć na poważnie taką paczkę od kolegi @Antyperspirant skoro od razu widać, że to żart, może i kiepski dla wielu z was, no ale #!$%@?, oni się nie znają, nie można traktować tego personalnie! Jak można się obrażać za taką pierdołę? W domu jak dostanie od babci skarpetki to też zarzuca fochem i wychodzi z domu? Za
  • Odpowiedz
Najgorsze, że teraz ci wszyscy białorycerze cię utwierdzają w przekonaniu, że jesteś świetny, że twój prezent był wyjątkowo udany i że gówniarz nic nie zrozumiał (zresztą taki ton przyjmujesz w tym wpisie). Natomiast jesteś po prostu leniem i dlatego twoja paczka wygląda jak wygląda.


@introligat0r: BRAWO
  • Odpowiedz
że swoim poczuciem humoru możesz komuś zrobić przykrość


@wlaczkomputer: przepraszam, ale czy to jest podstawówka czy gimnazjum? xD może jeszcze powiecie że paczki powinny przechodzić weryfikację czy nikomu się nic złego nie stanie i nie będzie pokrzywdzony i nie będzie płakał po nocach. Nie można aż tak delikatnie do tego podchodzić, niespodzianka to niespodzianka. Niezależnie czy się spodoba czy nie
  • Odpowiedz
@RudyLis

Nie można aż tak delikatnie do tego podchodzić, niespodzianka to niespodzianka. Niezależnie czy się spodoba czy nie


Jak czytam taki biedaargument to dostaję glejaka wielopostaciowego. Serio? To ma być wyjaśnienie?
Sparafrazuję Durczoka: A jakby Ci ktoś gówno wysłał w paczce to byś się oburzył, czy tłumaczył niespodzianką?
  • Odpowiedz
@Slonx: ale ja nie mówię, że prezent jest fajny czy nie, bo to już subiektywna opinia każdej osoby tutaj. Prezent mimo wszystko nie był składanką całkowicie losowych przedmiotów. To, że ktoś ma inne poczucie humoru to inna sprawa.
  • Odpowiedz