Wpis z mikrobloga

No elo xD

Niezła afera się rozpętała, ale to dobrze. Pokazała, że jednak zdecydowanej większości uczestników wykopoczty zależy na spersonalizowanym liście i drobnych upominkach, a nie na wartości materialnej.

@qmox otworzył paczkę, nad którą sporo kmniłem i starałem się, ale niestety mu nie podpasowała, czemu dał wyraz w swoim poście. Poniosły go emocje, zdarza się. Jedyne co mogę mu zarzucić to fakt, że wdał się w dyskusje, co podejrzewam musiało go kosztować sporo nerwów.

Chciałbym tutaj podziękować wszytskim z was, którzy stanęli w mojej obronie plusami, komentarzami czy prywatnymi wiadomościami. Przywracacie wiarę w ludzi, dla takich jak wy jestem na mirko ( )

Ale proszę, nie najeżdżajcie, nie obrażajcie @qmox - wytykacie mu, że mnie publicznie szkaluje, a sami robicie to samo. Jest młody, nie zna życia, ale właśnie dostał porządną lekcję, tylko może wyciągnąć niewłaściwe wnioski.

Co do upublicznienia mojego listu - tajemnica korespondencji obowiązuje osoby trzecie, które nie są tu stronami. Oprócz tego w liście nie było żadnej informacji mającej znamiona danych osobowych objętych ochroną, dlatego miał pełne prawo udostępnić ten list. Powiem więcej - bardzo się cieszę z tego powodu. Dlatego znowu apeluje, nie linczujcie go za to. Ma moje nazwisko, adres, numer telefonu - ale ich nie wrzucił. Szanuję mocno, pewnie nie każdy by się tak zachował.

Jeżeli chodzi o wartość paczki, to było ustalone ok 30zł i tyle mnie wyniosła - wbrew pozorom ta książeczka nie kosztowała 5 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy mogłem wydać więcej albo mniej? Oczywiście, ale kupiłem tylko to, co potrzebowałem do paczki. Nie więcej, nie mniej. Ci z was, którzy mi zarzucają cebulactwo i jechanie po taniości - proszeni są o kopnięcie się piętą w czoło, ponieważ baaaardzo nie rozumiecie o co chodzi w wykopoczcie.

Nie miałem czasu wczoraj śledzić tego, co się działo pod postem, ale po zastanowieniu wiem, że ostatnie zdanie mojego komentarza trzeba zmienić - warto było. Cholernie warto było. Gdybym miał teraz znowu wysyłać tę paczkę, to nic w niej bym nie zmieniał.

#wykopoczta
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiecie co jest przykre? koleś wysłał jakąś #!$%@? z dupy, którą starał się obronić "śmieszym" listem i jeszcze są idioci którzy go bronią, bo paczka z jajem i wyjmijcie kija z dupy. nie no super śmieszne jest wysłanie pietruszki, sagi i jakieś #!$%@? bajki z kartonu xD śmiechom nie było końca. kumplowi bym takiej paczki nie zrobił, bo by mi było zwyczjnie wstyd.
  • Odpowiedz
@fvck: ale tak na poważnie to dziwią mnie mireczki które wysyłają w paczkach jakieś własne wyroby, wino itd. Ja bym raczej od całkowicie obcej osoby z internetu bal się tykać takich rzeczy
  • Odpowiedz
kmniłem i starałem się

picrel


@Antyperspirant: Wybierz jedno.

Nie widać w tym starań. Nikomu nie chodzi nawet o jej koszt, ale o to że twoja "spersonalizowana" paczka wygląda jak śmieci kupione w warzywniaku w drodze po bułki. Treść listu tylko utwierdza w tym przekonaniu. Gdyby @qmox zajmował się analityką medyczną w labolatorium to byś mu nasrał do środka, żeby sobie zbadał ("hehe będzie beka")? Twoje "dzieło" nawet nie spełnia
HolyCrab - > kmniłem i starałem się

 picrel

@Antyperspirant: Wybierz jedno.

N...

źródło: comment_hzB4ZMZ6Y04qPrvAB2F1Vi2Fh4Qw2coj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@qmox Nie daj sobie #!$%@?ć, że zachowałeś się nieodpowiednio bo widzę, że nadawca śmieszek ojcowskim tonem próbuje Cie wykpić i zrobić z Ciebie kogoś kto się wygłupił xD co jest paradoksalnie cyniczne. Nie wiem czy w tamtym wpisie się podpaliłes w komentarzach bo nie czytałem - jeżeli tak to trudno możesz przepraszać za to, ale gość #!$%@?ł intelektualnie z jakimś polskim kabaretem i też byłbym trochę zażenowany i zmieszany oglądając pietruszkę
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Że ty masz w ogóle godność i rozum człowieka wysyłać komuś coś takiego. Mi się przykro zrobiło od samego przeczytania wpisu, a co dopiero jakbym takie gówno dostał. Kreatywna paczka z humorkiem... hehe. Jesteś tak samo śmieszny jak kreatywny.
  • Odpowiedz
@Antyperspirant no, ja sie wlasnie zadtanawialam nad tym, ze w sumie powinien byc jakis limit na te kwoty ustalony - jesli ktos chce zroic paczke za wiecej niech robi. Bo potwm takie fochy, ze ktos tobie wyslal paczke za 200 zl a ty mu za te 30 i obrazony. Wlasnie dlatego nie biore w tym udzialu - zeby potem ktos mi nie wytykal, ze paczka-bieda
  • Odpowiedz
@Antyperspirant: Nie zamierzam się kopać piętą w czoło, tylko dlatego, że napisałem prawdę. Skąd masz pewność, że Ty doskonale rozumiesz? Właśnie w tym popełniłeś błąd, że nie wziąłeś pod uwagę DRUGIEGO CZŁOWIEKA.
I tego, jak @qmox rozumie ideę wykopaczki.

A co do wartości paczki, to proszę nie zakłamuj rzeczywistości, bo każdy chodzi do sklepu i widzi co ile kosztuje.
@wlaczkomputer : I to jest mądry głos w tej
  • Odpowiedz
I na samym końcu, na dnie, są prezenty, które nie są ani od serca ani nie są użytkowe. Taką oto paczkę zrobił komuś obcemu, kogo nie zna, @Antyperspirant.


@wlaczkomputer: to mi przypomina moją ciocię Ize, emerytowaną pediatrę, która powodowana demencją zaczęła nam zwozić przy każdych odwiedzinach długopisy, swetry wujka z lat 90', kalendarze z zeszłego roku itp. Nie no fajnie mieć gest XD
  • Odpowiedz