Wpis z mikrobloga

Czytam komentarze odnośnie #wykopoczta i wprost nie mogę się doczekać kolejnej edycji. Na pewno wezmę udział.

Okazuje się, że można na tym nieźle wyjść. Z dużą dozą prawdopodobieństwa otrzymam całkiem sympatyczną paczkę, a komuś innemu mogę wysłać coś "spersonalizowanego".

Od razu piszę teraz, żeby nie było w przyszłym roku rozczarowań, jeżeli twoim hobby/twoją pasją/lubianą rzeczą jest:
- Motoryzacja - wyślę Ci starą oponę, która mi zalega w piwnicy i zawsze zapominam wyrzucić.
- Budowa maszyn - kilka śrubek z nakrętkami.
- Dobra herbata - garść ziemii żebyś posadził sobie krzew.
- Książki - trochę drewna i grafitu, żebyś zrobił sobie papier, a potem wystrugał ołówek i sam sobie napisał.
- Gotowanie - to było za proste. Kilo cebuli, zawsze się przyda i to takie, hehe, polskie iks de.

Jak widzicie, jestem p---------m geniuszem komedii, więc zaśmieszkuję ze wszystkiego, dobrze że już wiem, że na tym polega ta zabawa.

A, no i list. Machnie się coś na kompie i dorzuci porady wujka Staszka i jakoś to będzie. "Zrób se" można napisać na wiele sposobów.

Drogi mireczku, który otrzymasz tego rodzaju paczkę w przyszłym roku: wyjmij kija z d--y. Mireczki na ogół lubią takie żarty, bo są śmieszne (zwłaszcza gdy przytrafiają się innym), jak będziesz w mniejszej grupie, to trudno.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slonx: cebulę chciałem dorzucić do swojej paczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale miałem tylko okorpnei dużą i się nie mieściła, a będąc w sklepie zapomniałem mniejszą kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slonx odnoszę wrażenie, że zupelnie inaczej postrzegasz ideę takiej paczki. O ile sam ten fakt nie jest niczym zlym, o tyle krytykujesz kogos, kto ja postrzega inaczej (i przypadkiem - tak jak kupa innych ludzi).
Zastanow sie nad tym
  • Odpowiedz