Wpis z mikrobloga

No i zadaje waść zagwostkę dumnyś waść z uczynków swoich zdajesz waść sprawę co czynisz? masz waść w ogóle pojętność i szlachetność człeka? Trudno mi orzec lecz koślawy okrutnik z waści, przeto niezmyśliłeś co czynisz i na kogo bluźnisz ,możesz pleść waść te okrucieństwa na psubratów, co sobie na nie grzechami zapracowali, lecz nie naszego papieża Jana XXI nadobną osobę, i tak wyjątkową i ważną gdyż to nie jest byle pachołek, którego złorzeczyć możesz bo takie widzenie masz nie dano mi uświadczyć w jakiejż familii waść się uchował ale jako żywo nie pojmujesz czym wiara w Pana Boga Najwyższego i jego powiernika jest! Waść przeto poczyniasz rachunki żeś większym od majestatu aleś zwykły wiejski głupek który dalej pałęta się po dworze dziewki służebne strasząc, nie pojmuje cóż sprawia wam zabawkę lecz weźcie w bary Karola Ardaweńczyka lub Filipa trzeciego lub innych pyszałków, ostawcie przeto papieża jana XXI. Jak dopuszczać się można aby pośród pospólstwa święte imię jego oczerniać na rynkach i klepiskach? Posyłam zapytanie, któż winnien tego czynu gdyż oczywistym jest, że domu Bożego nie odwiedza pewno Saracen ili inny psubrat poganin albo i samego Kosmatego wyznaje co z papieża śmie, tyś to jakiś syn lucypera .zważ co papież uczynił ,chwalebne jego czyny, twoje jeno w kąt rzucić dla psa, a nie drwić z majestatu. kto uczynił ten przywilej aby dać waści prawo do obrazy Ojca Świętego? Zważyłeś waść nad tym iż papież nie jest byle chłopem co kpiny z niego będą chwalone? Zawżdy pachołku sam rogaty waść opętał, przeciwnie do waści papież jest honorowym, respektowanym człekiem i świętym mężem, a dla mnie waść jesteś takim samym wiejski głupkiem jak reszta chłopków rolnych którzy złorzeczą na religię naszą i Pana Boga jedynego , widać, że pani matka waści nie przekazała treści modlitw i kapłana swego omijasz z daleko, żeś bez szacunku dla religii, nie dane mi, lecz jak chcesz pojmij swoją rycinę i oczerniaj, lecz pewno chuć jedynie w ustach waści a nie lędźwiach. Zawżdy pacholęta rozumcie co czynicie gdyż jasnym jest iż nie wiecie co czynicie i kim Jan XXI był jak waść brat z siostrą spłodził to umilknijcie coby świętości nie obrażać świadczy to o niezakupieniu relikwii w dniach odpustu i grzech jedynie narasta i mnje nie chodzi o dom boży lecz przeto wszeteczne pojmowanie wiary żeby mieć jakaś szlachetność gdyż papież nigdy drugiego człeka nie obrażał, zawżdy czemu waść go karcisz? Rzeknij za co czynisz to spadkobiercy Piotra? Słów mnie brak lecz opamiętaj się i niechaj biskup uraczy waść uszy kazaniem i swe uczynki złe zmaż waść odwiedź dom boży przeto widać iż lucyper sam ogonem swym w czerep waści włazi ,nie respektujesz majestatu Kościoła to zważaj na słowa i zamilknij jak dziewka karczmarna i honoruj innych szlachciców

#pasta #heheszki #rigcz #4konserwy
Pobierz bart16 - No i zadaje waść zagwostkę dumnyś waść z uczynków swoich zdajesz waść sprawę...
źródło: comment_QOktSzoPLLqn8zNQ8rhnRMA5VFoza0xj.jpg
  • 1