Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zostawil mnie chlopak bo uwazal, ze go nie kochalam.
Siedzielismy wieczorem, pilismy grzance, zapytal mnie ile jest w skali Stulejmana dla mnie (tak, on tez mirkuje i pewnie to przeczyta ale #!$%@?). Dodam, ze on ma mega kompleksy z powodu wygladu, jestem... bylam jego pierwsza dziewczyna, ja go rozprawiczylam, w jak on uwaza - poznym wieku (26lvl) (co Wy z tym macie w ogole?!). Bylam juz troche podchmielona, wiec powiedzialam, ze no, Bradem Pitem to on nie jest i 6/10 obiektywnie (choc dla mnie byl 10/10 bo po prostu lubie ten typ urody). Wtedy stalo sie. Najpierw wyszedl z pokoju, myslalam, ze #heheszki ale nieodezwal sie do konca wieczoru :( Wczoraj spotkal sie ze mna i powiedzial, ze bardzo go to zabolalo co powiedzialam ale moje przeprosiny nie pomogly. Powiedzial, ze nie moze byc z kims dla kogo nie jest 10/10 bo w koncu zdradzilabym go z jakims 7,8,9 /10. Co mam zrobic? Kocham go.

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 34
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: jezeli to nie zarzutka to jest dokladnie ta sytuacja o ktorej pisalem, ofiarami stulejarzy wykopowych co zamiast isc na dziwki na 20lv i sie ostro wyszalec staja sie wrazliwe rozowe, ktore dadza debilowi szanse. To bylo od poczatku wiadome, ze stulej Cie zostawi. Bo stulej to najgorszy kandydat na partnera. Z niego #!$%@? jeszcze nie wyszlo. Lekcja na przyszlosc, aby nie brac sobie za chlopaka niedoszlego adepta magii