Wpis z mikrobloga

Szimano Mireczki,

Potrzebuję Waszej pomocy przy testach nowej #gry nad którą od jakiegoś czasu pracuję. Możecie mnie kojarzyć z gry Zenge, lub kilku innych które na przestrzeni lat udało mi się popełnić.

Nowa gra to Art Of D. (d jak destruction), i jest to gra logiczna, w której rozwalamy w drobny mak różnego rodzaju figury i budowle.

Załączam krótki teaser coby było widać w co się pakujecie :)

Trochę o grze: wyjdzie na #steam #ios i być może #android , co do tego ostatniego pewności nie ma, bo #!$%@? potrzebuje to w #!$%@? mocy obliczeniowej (fizyka, masa klocków) na gpu, a androidy raczej tym nie grzeszą :/
Sama gra będzie miała minimalistyczną oprawę (coś jak to co widać obecnie, ale jeszcze będzie to konsultowane z grafikiem), do zrobienia jest jeszcze UI, dźwięki i dodanie odpowiedniej muzyki (będą utwory muzyki klasycznej).

Kiedy wyjdzie? Jak do marca się uda wydać to będzie super!

Jeśli chodzi o testy, potrzebowałbym głównie testów gameplaya oraz tego czy wszystko z planszy na planszy jest intuicyjne, co jest zrozumiałe, a co sprawiło kłopoty i konfuzje.

Wersje testowe dostępne są tylko na PC i Mac, póki co jest brak wersji mobile.

Jeśli bylibyście tak mili i poświęcili chwile (22 poziomy są grywalne, później kilka eksperymentów), byłbym bardzo wdzięczny.

MARCHEWKA:
Dla każdego mireczka i miruny, który potestuje giraske i napisze feedback, jest małe #rozdajo w postaci kluczy (steam i android) do gier:
Zenge, "klocki", Hook (te dwie ostatnie popełnione przez @loginov)
Również każdy kto pomoże, dostanie kluczyk do pełnej wersji Art Of D. jak już zostanie wydana :)

Odzywajcie się w komentarzach albo na PW to podeśle w PW lineczkę do gry. Z góry wielkie dzięki za pomoc!

Pozdróweczka,
Chomiczek
omx - Szimano Mireczki,

Potrzebuję Waszej pomocy przy testach nowej #gry nad którą...
  • 37
  • Odpowiedz
@omx: Bo nic nie masz xD Tak wlasnie panie wielki tworco potrafi pan zareklamowac swoj produkt xD
Mam nadzieje ze kiedys steam przestanie pozwalac takim jak Ty na umieszczanie gier na ich platformie. Skonczy sie zalewanie rynku gownami ktore mozna jedynie wziac za darmo zeby karty podropic.
  • Odpowiedz
@omx: zgłaszam się do pomocy. Co do

Bo nic nie masz xD Tak wlasnie panie wielki tworco potrafi pan zareklamowac swoj produkt xD Mam nadzieje ze kiedys steam przestanie pozwalac takim jak Ty na umieszczanie gier na ich platformie. Skonczy sie zalewanie rynku gownami ktore mozna jedynie wziac za darmo zeby karty podropic.


nie przejmuj się, zawsze znajdzie się ktoś, kto ma inne zdanie, niż 96% graczy
  • Odpowiedz
@Duckey: haha dzieki :) ale to trzeba olewac, nie ma co karmic prawdziwych krytykow zbyt duza doza atencji. szczegolnie ze te 96% to z bundla buehehhe :D pzdr
  • Odpowiedz